Sinirlerim alt üst oldu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve asdfgh789 tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : asdfgh789
  1. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaslar direk konuyu anlatıcam önceki gün kayınvalidemle otururken laf arkadaslıktan acıldı konusurken tam hatırlamıyorum ne dediğimi ama kayınvalidem basladı onunda(yani esimin) vardı askere gitmeden önce baya bir süre konustular kızı yanına yakıstırmazdım ben hiç asker ugurlamasına falan geldi kız, askerden geldikten sonra arkadasları ayrıldınızmı baskasıyla gördük biz demişler esimde takip etmiş aldattıgını anlayınca ayrılmıs :KK43: duyunca nasıl kaynar sular döküldü basımdan hala anlattıkları aklımdan cıkmıyor sonra birde bunu anlattıgını esime söylemeyecekmişim öyle diyor bunları duyunca ne kadar canım yandı allah askına arkadaslar bunlar bana anlatılacak seymi kız arkadası illaki olacak bunların esimle benim aramda bile sözü gecmedi iki ğündür sinirlerim alt üst oldu nolur akıl verin bana (karısık anlattım sanırım ):nazar:

2. 18 Nisan 2009
  3. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim ya kayınvede hayın valideler hep aynı maksadı sadece seni üzmek incitmek
    aldırma desemde canın yanmış belli düşünmemeye çalış
    Benim gıcık kaynanamda yapmıştı hemde daha beterini düşünsene biz evlendikten sonra eşimin yıllarca görüştügü kayın validem yüzünden ayrıldıkları kız arkadaşı evlerinde misafir ediliyordu hemde bizim gideceğimiz gün
    Amaçlarını anlamak mümkün değil vesselam

4. 18 Nisan 2009
  5. asdfgh789

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de anlayamadım ne amacla anlattıgını bana niye anlatıyorsun diyebilirdim esime bakarken aklıma geliyor üzülüyorum 4 aylık hamileyim bebegimi üzmekte istemmiyorum böyle düsünmeden konusan insanları gercekten anlayamıyorum

6. 18 Nisan 2009
  7. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    istersen eşine anlat olanları içinde biriktirip canını yakacagına eşine anlat istersen kendin bilirsin tabiki
    elbette herkesin olmuştur evlenmeden önce arkadaşlıgı ama bunu duymak rahatsız eder iki tarafıda
    kayınvaliden sadece seni üzmek için anlatmıştır canım
    kıyamam hamileymişsinde üstelik üzülmemelisin

8. 18 Nisan 2009
  9. asdfgh789

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tskkr ederim canım eşime söylesem onada hatırlatıp huzursuz olmasınını istememsenağlama

Son düzenleme: 18 Nisan 2009
  10. 18 Nisan 2009
  11. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Senden önce yasananlar neden seni bu kadar ilgilendirdi?:uhm:
    Cok ilginc.

12. 18 Nisan 2009
  13. asdfgh789

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    beni ilgilendiren bişey yok sadece bana anlatmasına üzüldüm sacma degilmi geçmişte yasanan seyi gelip karısına anlatmak siz olsanız üğzülmezmiydiniz:çok üzgünüm: ha arkadaslıktan acıldı ama benim sordugum veya sözünü ettiğim bişey degildi

Son düzenleme: 18 Nisan 2009
  14. 18 Nisan 2009
  15. mihrak

mihrak GEYİKHANE Tek El Bakanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kayınvaliden nasıl biri aranız nasıl bilmediğim için neden anlattığı konusunda bir şey söyleyemeyeceğim...
    aslında zaten söylemem de gerekmiyor daha doğrusu senin de düşünmen gerekmiyor!!!neden anlattıysa anlattı boşver olmuş bitmiş...senden öncesi seni ilgilendirmesin bence...artık eşinin aynında sen varsınyerimseniben

ayrıca yerinde olsam eşimle konuşurdum bu durumu o şekilde içim daha rahat olurdu....evlilik paylaşım değilmidir?sen de içindekini paylaşacaksın elbette.hem kayınvaliden olayı tamamen farklı anlatmış bile olabilir,bazen çevremizdeki insanlar bizim yaşadıklarımızı çok farklı algılayabiliyor.

konuş eşinle en kısa zamanda...:1rolleyes:

16. 18 Nisan 2009
  17. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bence boşver hıc takma böyle seyler herzaman oluyo sonucta senden önce saygı duymak gerek hıc uzulme sonucta esın senı sevmiş ve senı secmış gerısı hıkayeyerimseniben

18. 18 Nisan 2009
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    valla bu kadar alınacak bir şey göremedim bunda. kadıncağız saf saf sana bir şey anlatmış. ne sana hakaret etmiş ne birşey. eskiden olan bir şeyi ve oğlunun aldatıldığını söylemiş.
    eeee ne olmuş ..senden önce biriyle çıkmış aldatılmış bırakmış.
    bumu canını çok yaktı. bu mu sinirleri alt üst edecek şey.
    kusura bakmayında,siz dert görmemişsiniz.. biz burada neler okuyoruz. ne dertler var. dayaklar tecavüzler.
    siz sanırım dert arıyorsunuz kendinize. :nazar: