sinirlerim harap

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mav tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mav
  1. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar son 1 yıldır kendımı cok mutsuz hıssedıyorum.nereye gıtsem ne yapsam zevk almıyorum.sevgılımı sevıyorum ama onunlada anlasamıyorum aılemıde uzuyorum ıs yerınde kımseyle konusasım yok yakınlarım dısında.sevgılımden cok ılgı sevgı beklıyorum ama oda bekldıgım kadar vermıyor.aılem onu ıstemıyor.ben onunla evlensem mutlu olurmuyum bılmıyorum eskıden cok emındım 5 yılda basımızdan ayrılıklar baska ınsanlar gectı yıprandık ama gene nasıl oldu ımkansız derken tekrar bırlıkteyız.evlenmek ıstıyoruz ama onun suan dusgun bır ısı yok benım yasım 27 ve nekadar beklıyıcem bılmıyorum.etrafıma bakıyorum her kez bısekılde ıdare edıyor mutlu edecek seyler oluyor onları ama benı mutlu edecek hıc bırsey olmuyor sankı allah sukur suankı durumum ıcın tabıkı ama bazı ısteklerım olmayınca uzuluyorum sureklı ınsanları bozma cabasındayım bırı bısey dese tersını soluyorum nıe bılmıyorum.sevgılım su cok guzel dıyosa ben aman neresı guzel dıyorum.hep onun sevdıklerını elestırıyorum nıe bılmıyorum kurtulamıyorum bu huyumdan suan cok mutsuzum mesela evlenmek ıstıyorum ama evlenemedım.sevgılım mutlu olunca gcık oluyorum aılesıyle arkadasdlarıyla benı neden boyle mutlu etmıyor dıyorum yaptıklarımdan zevk almıyorum sevecen konusamıyorum sert ve mesafelıyım ne olacak boyle cok bunaldım fıkırlerınızı sunarmısınız cok ıstıyorum sımdıden tesekkurler herkeze hayatttan zev almak ıstıyorum.........

2. 10 Temmuz 2010
  3. hevin

hevin İkiPaşaAnnesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Evlenirsen daha mı mutlu olacaksın ?
    Seviyorum ama anlaşamıyoruz diyorsun,
    durum böyleyse biraz daha bekle derim acele etme birşeyler için.
    Can sıkıntına gelince kendini mutlu edecek şeyler yapmayı dene,
    alışveriş, hobilerin falan..
    Herkesin ara sıra olur öyle, herşeyden bıkmış bir tavır sergileriz,
    bu durumlarda kendinle ilgilenmeye bak,
    berbere git, bakım yap vs.

4. 10 Temmuz 2010
  5. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Koç burcu musun?

6. 10 Temmuz 2010
  7. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    yengeç

8. 10 Temmuz 2010
  9. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Bunalmış bir haldesin.Sağlıklı kararlar alabilmek için kafanı toparlaman lazım.Sevgiyi bir kenara koyup mantıklı düşünmeye çalışırsan doğru kararı verebileceğine inanıyorum canım...

10. 10 Temmuz 2010
  11. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Hmm o zaman depresyona giriyorsun gibime geldi. Eskiden de hep böylemiydin yoksa sonradan mı oldun. Bazan monoton hayat insanı sıkar ve kişi hayatını sorgulamaya başlar. Mükemmelliyetçi insanlar da genelde bu durumlarda kendini mutsuz hissedebilir. Koç olduğunu düşünmüş olmamın sebebi benim de arada senin gibi düşünüyor olamamdandı. Ama sanırım sen de mükemmelliyetçilerdensin.

12. 10 Temmuz 2010
  13. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    etrafımdakılere cok özenıyorum evlılerdıye okadar cok ıstıyorum kı evlenıp bır yuva kurmayı mutlu bır ınsan olmayı sen sakrak ama hıc yuzum gulmuyor hep somurtuk kendımı bı turlu duzeltemıyorum

14. 10 Temmuz 2010
  15. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    siz bütün hayatı dert topu olarak falan mı algılıyorsunuz.okurken içim bayıldı ne kadar karamsar çelişkili ne istediğini bilmeyen bir haliniz var.böyle olduğunuz sürece de mutlu olmayı beklemeyin.önce kesin olarak neyi isteyip neyi istemediğinizden emin olun siz.çevrenizdekileri de boşa yıpratmayın.

16. 10 Temmuz 2010
  17. mav

mav Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    dogru soyluyorsunuz ne ıstedıgımı bılememek karamsarlık ama ısteyerek olmuyor ıste

18. 12 Temmuz 2010
  19. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hayatın bazı dönemlerin olur böyle sıkkınlıklar... hayat bu her zaman 4/4 lük gitmiyor... ama mutlu olmak istiyorsan, sahip olamadıklarından ziyade, sahip olduklarını düşün.. onların eksikliğinin hayatına katacağı boşluğu düşün... Gerçekten hayat çok kısa.. heranın kıymetini bilmeliyiz.. unutma bir daha 27 olamayacaksın... ve bu yaşınıda çok özleyeceksin ...