Sinirlerim ok bozuk kzlar :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gulara tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : gulara
  1. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Slm kızlar,
    Eşim geçen hafta perşembe günü hemoroid ameliyatı oldu.Allaha şükür iyi hiç bişesi yok yani basit bi ameliyattı sonuçta ama gelin görünki kayınvalideye göre çok büyük bi olay...
    Kayınvalidenin baskısıyla eşim bu gün Eskişehir'e yani memleketine annesinin yanına gitti.Telefonda karın sana iyi bakamaz oğlum sen buraya gel dedi :eek:klava: benimki hiç dururmu şimdi yolda.Çok zoruma gitti ya adam yerine konmuyorum.Eşimede çok kızgınım,kırgınım.Ev hanımı değilim çalışıyorum ama bi dediğini iki etmedim ben onun neyimi beğernmedi hemen annesine koştu anlamadım.Kendimi paraladığımla kaldım senağlama

2. 3 Haziran 2009
  3. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kayınvalideniz kendi kocasına annesinin baktığı gibi bakabiliyormuymuş acaba?

ameliyatın basitliği önemli değil kayınvalideniz için. eline koz geçmiş kadının. eşinizde maşallah o ameliyattan sonra nasıl yola çıkıyor? yola çıkabiliyorsa birşeyi yok demekkiCADIARZU

hiç canınızı sıkmayın. kendinizi üzdüğünüzle kalırsınız. baksın annesi o zaman. eşiniz gelincede konuşun eşinizle.

ama sakın kayıvalidenizin yanındayken eşinizi arayıp sitem yapmayın. kayınvalideniz daha çok dolduruşa getirebilir eşinizi.aksine eşiizle güzel güzel konuşun. evine dönünce yapın yapacağınızı.:nazar:

4. 3 Haziran 2009
  5. sarxixcivciv

sarxixcivciv Kıymetlimizsin meleğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    selam canım..hemoroid ameliyatı olan oturup kalkamazki nasıl eskişehire gidiyor...demekki hastalık durumu yok..annesinin yanına gitmek için bahane bulmuş o kadar..sende kendini boşu boşuna üzme giderse gitsin..sende keyfine bak...elinden geleni yaptıgın halde gidiyorsa bırak gitsin geri gelecek nasılsa...

6. 3 Haziran 2009
  7. sarxixcivciv

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    erkeklerin küçük çocuk gibi başları sıkıştıgında annelerine koşup gitmelerine anlam veremiyorum..
    tamam annendir sevebilirsin fakat evlisin eşin var..artk hayatında....
    annen her işini yapacak ise sana bakacak olan annen ise evlenmeseydi..
    eşini yanlız bırakıp gitmekde ne oluyor...Kayınvaliden bile düşünmemişki o kızcagız evde tek nasılkalır ne yaparken oglum sen burdayken demiyor...oglunu hasta olarak yola çıkartıyor bunu düşünmek iyilik bırakın yaaaaaaaa

8. 3 Haziran 2009
  9. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle geçmiş olsun.

ufak bi ameliyat geciren insan bile 2-3 gün yatar dinlenir,eşin nasıl yola cıktı hemencecik?
    oğlunu hasta hasta yanına çağıracağına kendi gelseydi madem o kadar oğluna düşkünse :eek:klava:

deli oluyorum böyle kadınlara ya.gelinin senin torununa bakıyor oğluna mı bakamayacak kötükedihüso

erkeklerde böyle durumlarda ana kuzusu oluyor koşuyorlar annelerinin koynuna..

keske müsade etmeseydin hasta hasta gitmesine :1no2:

10. 3 Haziran 2009
  11. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Şimdi çocuğumuzun eline bişey batsa bile aman bişey olmaz demeyiz.
    Sonuçta da ameliyat.....
    Amaaa..... karın sana iyi bakamaz demek, kaynanalık yapmak demektir.Olmadı...
    Eşinin kalkıp gitmesi de heptennn bozu olayı. Orda sen merak etme karım gerekeni yapıyor deyip gereken cevabı verebilirdi.
    Sen de üzme kendini bu kadar.
    kalkıp gittiyse iyidir demekki. Bu yönden bak. Sende keyfine bak cnm.

12. 3 Haziran 2009
  13. gulara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Trenle yataklı gidiyo kızlar herşeyide kılıfına uyduruyolar.Ya zaten dediğim gibi iyi sadece oturamıyo öyle bir sorunu var.Zaten gelince paralıcam onu ama döndüğünde oda boş gelmicek kesin fitleyecek eşimi bana karşı kayınvaliden huyu bu çünkü..

bide bu sabah işe gitmek için tam çıkacaktım evden deli gibi anahtarını arıyodu kaybolmuş anahtarı dışarda düşürmüş galiba hiç düşünmüyo ya fırsatçı birinin eline geçtiyse ben gidiyorum bu kadın napıcak evde diye of offf

14. 3 Haziran 2009
  15. gulara

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108

teşekkürler canım ben çok söyledim ama beni takan yokki.Günde en az 4 defa arıyo oğlum ne zaman gelicen diye.Eşimde gitti annesine çok düşkün gerçekten ne dese anında yerine gelir ama benim dediklerim hep havada kalıyo.İçim içimi yiyo ya bi yandan diyorum gitsin hem kafamı dinlerim, ama bi yandanda yediremiyorum kendime :eek:klava:

16. 3 Haziran 2009
  17. sarxixcivciv

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Anneler genelde dediklerini yaptırırlar. hafta sonu için anlaştık eşimle dolaşacaktık....önce annesi ugradık annesi şuraya gidecegiz dedi ve onun dediigi yere gittik..gitmemiz sorun degil ama benim hayır demem oluyor evet annesinin hayırı her zaman hayır..

annesine gidemeyiz bile diyemıyor demek istiyorda kalbi kırılmasınmışşş..

offfff

18. 3 Haziran 2009
  19. cimbomlu

cimbomlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle geçmiş olsun cnm
    kötü olmuş yaaa
    kendimi senin yerine koyuyorum çok üzülürdüm çok kırılır çok kızardım
    annesi için tek söyliyeceğim tam bi tipik kaynana
    ama suç eşinizde anne karım bana gayet iyi bakıyor demeliydi yada diyebilmeliydi
    ama dediğim gibi hiç düşünme şimdi bunları olumlu tarafdan bak hem yolculuk yapabilecek kadar eşin iyiymiş hemde ohhh özgürlüğün tadını çıkar