sinirliyim gıcığım.....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve BenAyKizim tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : BenAyKizim
  1. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    yakında eşi doğum yapacak akrabamıza aynı zamanda eşimin de patronu olur,bebek hediyesi almamız gerekiyordu.kayınvalidem de ne alsak dedi bana.gelin biraz havalı kötü bişey alamazsın dedim ben de.new york tan ablam gelecekti ona söylerim getirir dedim.tamam dedi.orada hem ucuz hem de kaliteli.benim kızım söylemesi ayıp herşeyi amerikadan.bu da benim şansım.ablam birsürü kıyafet getirdi.hepsi süper.emzikten ayakkabıya kadar.
    neyse kaynanam bir de altın takıcam ben dedi.ben de düşündüm.madem o altın takacak ben de kıyafetleri dengeli bölüştüreyim dedim.yani ben altın takmayacağım için benimkiler biraz daha çok olsun dedim.ona da bir tane kot pantolon bir tişort ve çıtçıtlı badi ayırdım.geçen gün götürdüm açtı baktı ben suratından beğenmediğini sezdim.teşekkür etti.parasını da vermedi.ben istemedim yani.dün akşam oradaydık.bize siz bebeği hayırlamaya hastaneye mi gidersiniz evlerine mi dedi.daha önce bin kez demiştim evine gidicem diye.çünkü kızla bi samimiyetim yok.çok havalı.eşimin yanında tatsızlık çıkarmakiçin deşeledi durdu.yok hastaneye gidin ayıp mayıp.neyse konu bu da değil.durduk yerde bana dönüp:ABLANIN GETİRDİĞİ KIYAFETLERİ VERMİCEM BEN.ONLAR ÇOK UYDURUK,BEN YELEK ÖRDÜM ONU VERİCEM.dedi.şok oldum.acayip sinirlendim.taaa 10000 km den sana en iyi kıyafetler gelmiş dediği lafa bak.ben de hemen lafı koydumSEN BANA GERİ VER BEN DOĞURUCAM Bİ DAHA ONA GİYDİRİRİM....bu kaçıncı yaaa
    daha önce de verdiğim çantayı kapıcıya vermişti.hem de markalı HAE HAE

2. 5 Ağustos 2010
  3. .melegim.

.melegim. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hakikaten ayıp etmiş kayınvalideniz. insan beğenmese bile daha uygun bi dille söyle. bakış açısı değişiyor işte. bizim çok beğendiğimiz şeyleri bizden önceki kuşaklar beğenmeyebiliyor. boşverin. he deyip geçin. zaten uygun cevabı vermişsiniz. keyfi bilir boşveerrrin. bundan sonrada hediye verirken ona göre verirsiniz.

4. 5 Ağustos 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    çok ayıp ya bırakın ne götürüyorsa götürsün mümkünse ayrı gidin

6. 5 Ağustos 2010
  7. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    Kayınvalideyi niye bu işleri karıştırıyorsunuz anlamadım?!

8. 5 Ağustos 2010
  9. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Kayınvalidenizin yaptığı çok ayıp...
    Ama ben sizin burda kurduğunuz cümleleri de onaylamıyorum açıkçası...
    Sizin çok gösteriş meraklısı olduğunuzu düşündürdü bu yazdıklarınız..

10. 5 Ağustos 2010
  11. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    aynen katiliyorum söylemesi ayip bebegimin kiyafetleri hp amerikadan ne demek....amerikadan gelmesi kaliteli oldugunu gostermez her yerde ayni markalar satiliyor ayrica her pahalida kaliteli degildir.kaynananizada bu sekil konusuyorsaniz bende almam cantayi verdi diyorsun markasini yazmissin sende marka hastaligi var bence marka degil önemli olan dusunmektir iyi niyetini hissettirebilmektir kusura bakmayinda gösteris meraklisi insanlar bana hep itici gelmistir genel konusuyorum inanin hava atanlarin sonu iyi olmuyor alcak gönullu olun bunu bir tavsiye olarak alin lutfen

12. 5 Ağustos 2010
  13. nadif

nadif feci halde aşık :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Hslerime tercümanolmuşsun canım. Tekrar yazmadan senden alıntı yapayım bari :)

14. 5 Ağustos 2010
  15. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.046
    Ödül Puanları:
    463
    arkadaşın söylediğinin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum ancak dediğiniz gibi Amerikada satılan her ürün ultra lüx falan değil.. zaten Gap, chicco burada da var.. belki gerçekten beğenmemiştir k.valideniz.. bilmiyorumkismile

16. 5 Ağustos 2010
  17. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen katılıyorum :uhm:

18. 6 Ağustos 2010
  19. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    valla bende aynı şeyleri düşünmedim desem yalan olur kızlar neden bazı insanlar aldıkları yedikleri içtikleri şeyin illa marka olmasına takarlar zenginliktenmi yoksa gözlerinin yüksekte olup alçaklık kompleksine girdiklerindenmi sadece bu arkadaşımızı kastetmiyorum ama hala bu insanları çözmüş değilim