SipidiGonzales

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve SipidiGonzales tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : SipidiGonzales
  1. SipidiGonzales

SipidiGonzales Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ...........................

Son düzenleme: 15 Ocak 2014
  2. 8 Ekim 2010
  3. serzenisss

serzenisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Umarım her şey istediğiniz gibi olur şimdiden geçmiş olsun diyorum.Bende 4 ekimde oldum yani 4 gün önce.İlk başlarda çok endişelerim vardı narkoz verildi ilk kez ameliyat olacaktım vs ama sorunsuz geçti..Alçılarımın alınmasını bekliyorum inş sonrasında bir sorun yaşamam =)

4. 8 Ekim 2010
  5. skyeed

skyeed Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım..biarkadaşımdan daha duydum böyle lokal anestezi ile fakat bana göre bişe değil bu kimseninde böyle ameliyat olmasını istemem acıkcası.
    bişe hissetmicek bile olsan uyanık olman iyi olmaz takır tukur.. senin ve doktorun acısından bence al genel anestezini pasa pasa uyu ..
    cok gecmisler olur inşallh.

6. 8 Ekim 2010
  7. SipidiGonzales

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim burnumda kırma işlemi olmayacakmış sadece hafif törpü olacak zaten onu duymamak için kulaklıkla müzük dinleyeceğim :) ameliyat 45 dk sürer dedi doktor boşuna ciğerlerine narkoz vermeye gerek yok dedi, nişanlımda bu görüşte boşuna o kadar zararlı madde alacaksın dedi vücuduna bide narkozun kötü etkilerini vücuttan atmak 6 ay sürüyor... Katlanacağım o nedenle bana dua edin ama tamammı :KK43:

8. 9 Ekim 2010
  9. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148

Geçmiş olsun canım, hiç korkma valla ben de lokal istiyordum, genelden korkuyordum, doktorum genelle yaptığını söyledi mecburen o korkuya rağmen girdim ameliyata, zaten ameliyatın da çok uzun sürmüyormuş, bence hiç canını sıkma tekrar geçmiş olsun opuyorumnanaktan

10. 9 Ekim 2010
  11. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    canim benimöncelikle simdiden hakkinda hayirlisi olsun ALLAH a emanetsin herseyden önce... merakimi hosgör neden genel anestezi altinda deil... bence genel ol doktorun neden genel yapmior merak ettim..burda bir kac kisi lokal anestezindenoldu ama cikan sesler baya bir ürpertmis..o acidan.....a.s.

12. 9 Ekim 2010
  13. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163
    canım sımdıden gecmıs olsun
    evet narkoz zor bısey ben zor atlattım
    demek 6 ay suruomus

14. 10 Ekim 2010
  15. SipidiGonzales

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    açelyam doktor istersem genel anestezide yapabileceğini söyledi ama buna gerek yok boşuna ciğerlerini mahfetme zaten sana küçük işlemler yapacağız dedi. yani lokal benim kararım ama lokal olması için doktorumda ailemde çok ısrarcı oldu... ana da mantaklı geldi sağlık açısından ama yinede korkuyorum tabi :) bende de öyle ses olmayacakmış çünkü burnumda estetik açından çok bişiy yapmayacağını kırma felan olmayacağını söyledi sadece törpileyecekmiş ve burnumun ucunu kaldıracak biraz o nedenle sesten korkum yok zaten müzük dinkeyeceğim kulaklıkla :) evet narkoz zor canım vücuttaki bütün kötü etkilerin tamamını atmak 6 ay sürüyormuş... destekleriniz için çok sağolun kızlar dualarınızı eksik etmeyin. ben ameliyattan sonrada detayları yazacağım öncesi sonrası resimlrinid eklerim :p

16. 10 Ekim 2010
  17. moonshine76

moonshine76 sabirsiz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    simdiden gecmis olsun canim, insallah mutlu olursun sonuctan. benim merak ettigim saglik sorunun nedir et falanmi var yoksa septum egriligimi lokal anesteziyle olduguna göre et falandir herhalde dedim ama deviasyon var demissin. Lokalle yapilabildigini bilmiyordum.

18. 12 Ekim 2010
  19. prensesasik

prensesasik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun allah sabır versin ben valla dişte bile uyutsunlar diyorum içimden o yüzden lokal olmam ben :S