Sir ada icin kuafre gidenler ?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve mahsunmenekse tarafından 12 Nisan 2008 başlatılmıştır.

12 Nisan 2008
    Konu Sahibi : mahsunmenekse
  1. mahsunmenekse

mahsunmenekse Ada Maria :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar kuaaförde sir ağdaya gidicem ilk defa memnunmusunuz ?gerçekten azaltıyomu yada geç çıkarrtıyomu kılları bi yardımcı olun tavsiyeye ihtiyacım var a.s.

2. 13 Nisan 2008
  3. sidoxsx

sidoxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben kızımı götürüyorum 10 dk hepsini alıyor tertemiz 2 aydan fazla gidiyor (aldıktan sonra eve gelince limon ve tuz sürüyor ve duş alıyor sonra çıkıncaya kadar bioder kullanıyor)inanılmaz azaltıyor ve bkn bölgesinin rengini açıyor.tavsy ederim .yalnız jiletten geçişte 3 gün mor gibi geziyorsun ama yılma en fazla 2. sefere daha az acıyor seyrekleşiyor.mis gibi bir aldır bırakamazsın.

meraklii2 bunu beğendi.
  4. 13 Nisan 2008
  5. mahsunmenekse

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    çok mersi ben zaten hiç jiley kullanmadım teşekkür ederim paylaştığınız için bende limon ve tuzu kulanıyorum ama geç çıksın istiyodum deneyceğim a.s.a.s.

6. 13 Nisan 2008
  7. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yaa evet banada kuzenim tavsiye ediyor o gidiyorr ama benn açıkçasıı acıyormuu acaba diye korkuyorum aslında kendim evdee ağda ve makinaa kullanıyorum ama evdee acıyıncaa tepkiyi istediğiniz gibi verebiliyonuzz kuaföördee kadınımı tepcenn
    acısı nasılll bunu merak ediyorummm

8. 13 Nisan 2008
  9. mahsunmenekse

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    evet kesinlikle bende merak ediyorum biri yardım etsinnn lütfen a.s.

10. 13 Nisan 2008
  11. beyhan_teofan

beyhan_teofan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yaa benim de çalıştığım yer küçük bi yer, gidip soramıyorm.. bunu her kuaför yapıyo muu? ayrıca bikini bölgesini de aldırabiliyo muyuz? bu arada şu limon-tuz muhabbeti nedir, paylaşabilir misiniz? şimdiden teşekkürler

12. 13 Nisan 2008
  13. mahsunmenekse

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım her kuaför yapmıyor tabiki zaten kuaför girişinde yazar ağda ve kuaför salonu diye ayrıca tuz ve limon olayına gelince onu ağdadan sonra önce limonun suyuyla sonra tuzla aldığın yerleri ovuyosun bi güzel limon asitli olduğu için kıl köklerini yakıyo ve azaltıyo bunun için kullanılıyo a.s.

14. 13 Nisan 2008
  15. naturally

naturally Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    giden arkadaşım var ve çok memnun. acısı da alıştıktan sonra olmuyor. azaltıyor diyor kendisi de. utanmasam ben de gidecem de. bayan da olsa oramı buramı açamam. açtırana değil de bu işi yapan kuaförlere şaşıyom valla. :)))))
    tuz ve limon bana sıcak gelmedi açıkçası. yaraya tuz basmak gibi yanar oralar. bioder en iyisi :)

16. 13 Nisan 2008
  17. tutuile

tutuile Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım valla bende gidiyorum önceleri çekiniyordum ama şimdi çok rahat ayda yada 45 günde anca çıkıyor ve azalıyor

18. 13 Nisan 2008
  19. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Dünyadaki en büyük rahatlıklardan biri...Ama biraz tuzlu oluyo o yüzden ben evde kendim hallediyorum artık.
    Fakat sir bence azaltılmıyo bana bunu gittiğim bi güzellk salonunda da sölemişlerdi..Haketende öle.
    Yani yanında biodermiş falan kullanmak gerekiyo.Ben bayadır sir yaptıımdan biliyorum pek bi etkisini göremedim...Ağdadan iyidir ama.