Sir Agda Nasil Yapilir ???

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve isis_in_osiris tarafından 16 Ekim 2007 başlatılmıştır.

16 Ekim 2007
    Konu Sahibi : isis_in_osiris
  1. isis_in_osiris

isis_in_osiris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,
    Biliyorum ağda ve sirli ağda konusunda bolca başlık var. Hepsini okudum ama kimse böyle madde madde açıklamamış herkes parça parça açıklamış. Ben daha önce ağda yapmadım ve şimdi sirli ılık ağdayı yapmak istiyorum ama hiçbir bilgim yok? Isıtın diyor nerde ısıtıcam nasıl ısıtıcam nerelere ne şekilde sürücem hepsini ayrıntısına kadar anlatır mısınız? Diğer başlıklarda ayrıntısıyla yok burada tek tek madde madde pudrasından kaç saniye tutulacağına kadar anlatırsanız sevinirm. Eğer olmazsa özel mesajla anlatır mısınız? Teşekküler... yerimseniben

2. 16 Ekim 2007
  3. coyness

coyness depresif kişilik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hemen acıklayım. ben sesunun sirli ılık agdasını aldım. tek saplı cukur süt tavaları var ya onun ıcıne azcık su doldurup kavonozu agzı acık bır sekılde ısıttım( suyun sırlı ılık agdanın ıcıne kacmamasına dıkkat etmek lazım) ısıttım derken su fokur fokur kaynıyacak tabıkı. sen de sıpatula ıle bal kıvamına gelene agdayı karıstırarak homojen bı sekılde erımesını saglıyacaksın.

sonra sıpatulası ile özel bezıne ıncecık bır sekılde yanı 1 mm kadar (unutma ne kadar ınce surersen o kadar guzel alıyor ) sureceksın. tuylerın cıkıs yonune ters sekılde yapıstırıyorsun. cam sakızı agda gıbı az bekletmene gerek yok. yanı yapısacak korkusu yok ne kadar cok kalırsa o kadar iyi alıyor. ben bunu tespıt ettım. sonra bezınden tutup cekıyorsun. ben camsakı agdadan %50 acıyı azalttıgını dusunuyorum. bizzat denedım yasadım. ayrıca bezı de birkac kez yapıstırabılıyorsun ve yıkayıp kuruduktan sonra defalarca kullanabılıyorsun. kolay gelsın canımŞeniz

4. 16 Ekim 2007
  5. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ben ağdayı beze değilde bacağıma sürüyorum.. sanki o şekilde daha iyi alıyor gibi geliyo bana..

6. 16 Ekim 2007
  7. selayy

selayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bacağıma sürüp alıyorum daha kolay oluyo bana göre. bende çok faydasını gördüm çok azalttı. aman dikkat sir ağdayı sakın suyla çıkarmaya çalışma mahvedersin. onların sir ağdadan sonra özel yağları var onla temizlersin. o azaltıyo zaten. ben ağdayı yapmadan öncede o yağı sürüyorum nereye yapcaksam.

8. 16 Ekim 2007
  9. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    o yağı ağdayı apmadan önce mi sürüyosun canım.. :uhm:bak bunu ilk defa duydum.

10. 16 Ekim 2007
  11. coyness

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sirli ılık agda farklı sir agda farklı ama. arkadas sirli ılık agdayı sormus. sirli ılık agda su ıle cıkıyor normal ılık agda sadece sir bazlı. sir agda farklı bi olay

12. 16 Ekim 2007
  13. isis_in_osiris

isis_in_osiris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şimdi bu anlatılanları uygulayacam da bez yok? herangi bi bez olur mu? peki hangi bölgelere kullanılabiliyor? bide birileri pudra demişti vee çok teşekkürler açıklamalar için :)

bu kısmı anlamadım şimdi bu süt tavasının içindeki suyu kaynatıp içine ılık ağdayı mı döküyoruz? kavanoz nerden çıktı :p

14. 17 Ekim 2007
  15. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben bir tavada suyu kaynatıyorum içine ağdayı kutusuyla yerleştiriyorum ki ağda erisin. iyice sıvı hale gelince kullanabilirsin.. KESİNLİKLE suyun içine ağdayı dökiyim deme :) vede ağda kutusunun içinede su kacmasın..

16. 17 Ekim 2007
  17. coyness

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hmmm canım sirli ılık agda diyince ben böle dedım. sanırım sen sir agdadan bahsedıyorsun. agdan nasıl kalıp gıbı sert mı? yoksa kavanozun ıcınde normal agda gıbı mı? once sirli ılık agda mı sir agda mı bunda karar kılalım ıstersen:icecream:

nnrr bunu beğendi.
  18. 17 Ekim 2007
  19. selayy

selayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben sir ağda için söyledim pardon kızlar..