sir ağda seti alıcam tavsiyenize ihtiyacım var

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve Ruuuu tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : Ruuuu
  1. Ruuuu

Ruuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar eylülde düğünüm var artık jiletten ağdaya geçiş yapmak istiyorum. Araştırdım en iyisi sir ağda seti almak dedim. Epilatörüm var ama batığa neden oluyor hem kökünden almıyor. kkde araştırdım depilissima tavsiye edilmiş.

24 LİRA

39 LİRA

Ben bıyık, genital ve bacaklarda kullanacağım. Hangisini almalıyım bilmiyorumkismile Kendim becerebilir miyim acaba? Tüyü azalttığını okudum sir ağdanın. Bu yönde etkisi olur mu? Bir de arkadaşlar marka olarak bundan başka daha iyi dediğiniz var mı?

opuyorumnanaktan

2. 19 Mart 2010
  3. senaidilg

senaidilg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar herkesın kıl köküne göre değişiyo bendede sir makınesı var kuaförlerın kullandığı bıyık çene için ideal fakat henuz bı azalma görmedim,genıtal bölge ve bacaklarla uğraşamazsınız çünkü çok yapışıo sonradan temızlemesi çok zor

4. 20 Mart 2010
  5. Secilhanci

Secilhanci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım en doğru seti bulmuşsun depilissima sir ağdadad en iyi marka 100 ml set al bende 2. yazdığın ben aynısını aldım 3 aydır kullanıyorum çok memnunum genital bölge için titanyum küçük başlıklı kartuş al sen hangi sitede gördün yazdığın bu ürünleri ben bakimliolmak.com sitesinden aldım ertesi gün hemen geldi depilissimanın bayisiymiş çok memnunum tavsiye ederim.

6. 20 Mart 2010
  7. Nihil

Nihil Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    715
    Ödül Puanları:
    188
    Canım senin aldığın model standlı mı standsız mı ?

8. 20 Mart 2010
  9. Ruuuu

Ruuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kozmetiksite.com da gördüm.
    teşekkürler tavsiyen için. opuyorumnanaktan

10. 21 Mart 2010
  11. Secilhanci

Secilhanci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben bakimliolmak.com sitesinden aldım bir arkadaşım tavsiye etmişti almadan önce telefonla aradım fulya hanım sağolsun çok yardımcı oldu ben 100 ml depilissima set satın almıştım 1oo ml depilissima standsız oluyor fişte takılı kullanıyorum depilissimada 100 ml standlı yok şimdi vivolün setleride gelmiş geçen baktım standlı var vivolda daha mı kullanışlı olur bilmiyorum sanırım daha kullanışlı olabiilir fişte kullanmaya gerek kalmaz ayakta durdu devrildi derdi olmaz bizde şimdi bir arkadaşımıza vivolün 300 ml konserve setini alacağız bakimliolmak.com dan fiyatı çok iyi 45 tl ısıtıcı konserve bezi yaı herşeyi ben ezwax 800ml ısıtıcı + konserve falan almıştım baya pahallıya geldi bu set 45 tl çok iyiymiş

12. 22 Mart 2010
  13. masalruya

masalruya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende Seçile katılıyorum yaklaşık 1 hafta 10 gün önce tanıştım kadınlar külübüyle evde sir ağda yapmak istiyordum nasıl yapacağım ne alacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu formda bazı yazıları okudum ve çok sağolsunlar bazı arkadaşlar tavsiyelerde bulundular bu seçil arkadaşımız gibi birçok kişi bakimliolmak.com sitesinde herşeyin olduğunu söylediler ve genital bölge içinde vivolun konserve setini tavsiye ettiler bende 3 gün önce spariş verdim ertesi gün geldi vivvol 300 ml konserve set aldım 45 tl ve kullandım ilk olması için biraz zorlandımm acıdı ama sonunu güzel oldu tertemiz :)

14. 22 Mart 2010
  15. Ruuuu

Ruuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vivol mu depilissima mı yanii bilmiyorumkismile

16. 22 Mart 2010
  17. masalruya

masalruya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım depilissima da iyi vivol de fakat genital bölge için konserve bacaklar için kartuş ağda makineleri çok iyi depilissimanın konserve makineleri setleri en ucuzu 100 tl nin üzeri,nde bence genital bölge için vivol 800 ml set al 1 sene yeter 60 tl başka masraf yapmazsın bacaklar içinde yine vivolün 4 kartuşlu 100ml seti var 48 tl oda baya uygun istersen sonra depilissimanın kartuşuınuda takarsın bitince yada 1 tanede depilissima kartuş al dene aradaki farkı görürsün ama vivolun ağda bezleri çok iyi değil ağda bezi testilio çok iyiymiş 100 metre aldım ben

18. 22 Mart 2010
  19. Ruuuu

Ruuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya konserve ne demek bilmiyorum ki ::)) neyse araştırayım bakalımm.