Sir ağda,sir ağda kullanımı,sir ağda makinası hakkında bilgiler

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve papatya_34 tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : papatya_34
  1. papatya_34

papatya_34 Guest

Arkadaşlar sir ağda makinası sir ağdalar ve kullanım aklınıza takılanlar ve satın almak istemeniz halinde uygun fiyatlı nerelerde bulabileceginiz konusunda size yardım edeceğim....

2. 4 Şubat 2009
  3. cigdemimam

cigdemimam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ağdamakinasının fiyatını öğrenebilir miyim

4. 4 Şubat 2009
  5. nazey

nazey Evli,Mutlu,Çocuklu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende kaliteli bir sir ağda ve makinasının fiyatını merak ediyorum.Bilgilendirirseniz seviniriz.

6. 6 Şubat 2009
  7. papatya_34

papatya_34 Guest

Arkadaşlar en kaliteli sir ağda depilissimanın...en iyi sir ağda ısıtıcılarıda ıtalyadan gelen sir ağda ısıtıcıları çünkü italya bu konuda gerçekten uzman..
    Ben kişisel sir ağda setimi 40 liraya almıştım.kartuş ısıtıcı içinde 3 adet kartuş ağda ağda kagıdı ve ağda yagı ile birlikte..ancak kagıt ve yag 1 kullanımlık bunları ekstra olarak almalısınız...
    Aldıgım yerin adres bilgilerini ve telefonunu verebilirim..hatta bu hafta içi birkez daha gittim bir akrabam içinde aynı setten aldım..ama oraya kadar boşuna gitmişim megerse aldıgım yer ürünleri kargo ile şehir dışınada gönderebiliyormuş..
    Isteyenlere adres ve teefon bilgileri özel mesaj şeklinde atabilirim...yada burada bildirebilirm..

8. 6 Şubat 2009
  9. nazey

nazey Evli,Mutlu,Çocuklu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin aldığın set depilissimanın mı?

10. 6 Şubat 2009
  11. papatya_34

papatya_34 Guest

Yok hayır ben deplissimanın setini almadım..çünkü boşuna 2 kat para vermek zorunda kalacaktım.benimki başka bir italyan markası..ama şuan kullanıdıgım kartuş ağdalar depilissimanın...

12. 9 Şubat 2009
  13. turkuazz

turkuazz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben vivetin aldım izmirden 30 liraya.içinde 2 tane kartşu wardı fakat vivet kartuşdan hiç memnun kalmadım düönmüoo.eskiden ağdaya kuaföre giderdim baktım o sesu kullanıo sesu buldum süper gerçekten bnm artık hiç kıl tüy sorunum yok. mesela üstünde koltukaltını almayın io ama ben bezine siri sürüyorum öle yapıştırıorm hiç kuaför deerdm kalmadı bacak koltukaltı için. an kçk tüylerimi bile hemencecik ewde hallediweriyorum,hemde çok ekonomik we hep tertemiz vücudum. bikini için kuaföre gidiyorum aama o işi ewde beceremem. birde benm canım hiç acımıo nedense acıya çok dayanıklı olabilirim belki?? birde ben her banyoda kese yaparım muhakkkak hiç kıl dönmesi problemim yok bacaklarım pürüssüz hihoyyyt

14. 10 Şubat 2009
  15. KarKralicesi

KarKralicesi Sığınamıyorum Hiçbiyere:( Pro Üye

Beğenileri:
    1.067
    Ödül Puanları:
    113
    Bende vivolun ürününü aldım. Makinesi 4 kartuş kagıdı yagı 39,90 ytl almıştım. Gecen yaz.
    Kartuşlar cok az kalmıştı gecen pasajdan aldımsositososito
    Fiyatlarıda uygundu.
    Veee tüylerde azalma var.Ben cok memnunum. :lepi:
    Kıllara ölümmmmm-tatlicadiarzu- Tüylere ölümmmmm:nazar:

16. 10 Şubat 2009
  17. lotuseffect

lotuseffect Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    turkuazz cım, ben de vivet'in ısıtıcısını aldım, kartuş başlıklarından hiç sorun yaşamadım... bir kere daha iyice ısıtarak dene istersen, ben çok memnunum çünkü! marketten vivet kartuş alarak tekrar deneyebilirsin, sonuçta 2,5 lira mı ne, hem en iyi ağda vivetinki!!!:)

18. 10 Şubat 2009
  19. turkuazz

turkuazz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben viveti eepey ısıttım makinasında ama döndüremedm çok yapış yapış oldu.gene şimi gördü gerçi uğraşa uğraşa ama sesu daha ii gibi geldi acaip hızlı kuaförlerde kllanılanlardan..peki sen koltukaltını neyle alıyosun canım??