sir ağda sivilce yaptıııııı

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve SU IXSXIK tarafından 15 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : SU IXSXIK
  1. SU IXSXIK

SU IXSXIK Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben yüzüme sir ağda yaptırdım.:1no2:
    YAPTIRMAZ OLAYDIM :eek:klava:
    yüzümde adet dönemleri sadece sivilce olurdu onun dışında pürüzsüz diyebileceğim bir cildim vardı...senağlama
    gittim az olan ayva tiylerimi sir ağdayla aldırdım daha pürüzsüz olsun diye...
    ardından yüzümde küçük küçük beyaz sivilceler oldu ama çok küçüktü ancak çok yakından belli oluyorsu...amaaan geçer dedim:bbo:
    sonra zamanla o sivilceler büyüdü kırmızılaştı...çok üzgünüm...
    nası geçecek arkadaşlar??*ne önerirsiniz benim gibi sir ağda madurlarının tecrübelerinden yararlanmak isterim....geçer dimiiisenağlama

2. 16 Ağustos 2008
  3. SU IXSXIK

SU IXSXIK Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cvp yazacak bir kişi yok mu ya tek ben mi bu dertten muzderipim yani...ben bir sürü zaman ayrıp başkalarına yazıyorum başkaları bana yazmıyor...kadınlar kulübüne elveda

4. 16 Ağustos 2008
  5. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    tatlım ilk defa yaptırdıysan alerjı olabilir tenin hassas sa bi dr git derim
    ayrıca sitede sorun var cvb yazıyorsun gitmiyor sayfalar açılmıyor bu yazımın da sana geleceği malum ya ben de şimdi sir yaptırmaya gideyimmi gitmeyeyimmi diye düşünüyordum

6. 16 Ağustos 2008
  7. dilek..

dilek.. KusursuzHata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende geçen ay ilk kez gittim yüzümdeki ayva tüylerini aldırdım sirle senin gibi. kuafördeki kız yüzümün çok hassas olduğunu söyledi. alerji fln çıktı ama 2-3 güne geçti özel bi şey yapmadım.

bi de kuafördeki işim bitince kız bi kaç saat yüzüne su fln sürme dedi.

eğer çok rahatsız oluyorsan doktora fln görün derim ben ama üstüne çok düşüp kafaya takarsan işkence çekersin...

8. 16 Ağustos 2008
  9. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    enfeksiyon kapmış olabilirsin, kuaförde sire pek güvenemiyorum açıkçası ben, doktora bir göster, alerji de olabilir. geçmiş olsun.

10. 17 Ağustos 2008
  11. twenty_one

twenty_one Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de yüzümdeki tüyleri her alışımda sivilce çıkar bence cildin yapısıyla ilgili cildin yağlıysa -benimki gibi- her alışında çıkar.çünkü kıl köklerinde birikmiş yağlar hemen sivilceye dönüşüyo.bunun için doktora gittim geçen gün doktor bi krem verdi aldıktan hemen sonra bunu sür sivilce çıkmaz dedi daha denemedim ama benim pek umudum yok çünkü zaten alır almaz belli oluyo sivilce çıkacağı bence çok fazla tüy yoksa aldırma bundan sonra ben ala ala çoğalttım yanaklarıma taştı tüyler:çok üzgünüm:

12. 17 Ağustos 2008
  13. dmple

dmple Guest

ben evde,en temiz şekilde kendim yaptığım halde her ağdadan sonra çıkıyo ağız ve çenem çok kötü oluyo sinir oluyorum makyaj da yapılmıyo o suratabenneyaptımki kuaförde iple aldırınca olmuyo böyle bişy ama sirden sonra hep oluyo,çözümü varsa yazın kızlar:çok üzgünüm:

14. 17 Ağustos 2008
  15. endeniz

endeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çözümü yok arkadaşlar:KK43: Ben ne zaman denesem her seferinde bende de aynı şey oldu...

16. 17 Ağustos 2008
  17. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    yuze agda yapilmaz kizlar bunu kac defa okudum duydum bu isin okulunu okumus guzellik uzmanlarindan kuaføre guvenilirmi cilt bakimindan okadar iyi anliyormu bakalim kuafør?.. o tugler kalinlasir cogalir ancak agda yapilirsa, rahatsiz edecek derecede coksa lazer ile alinir tugler..

SU ISIK gececektir tabiki sivilceler fakat sakin sivilceønleyici krem sabun jel bisey surme kendiliginden gitsin, cunku bu urunler yagli ciltler icin, derinin altindaki sebum (Yag) oranini dengeler, bøyle biseye ihtiyacin yok seninde anladigim kadari ile... kendiliginden gecsin birdahada hic yapma derim

18. 17 Ağustos 2008
  19. angel-24

angel-24 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18

benimde cildim yağli dokttor sana hangi kremi önerdi canim..