Sir Ağda Sonrası Oluşan Lekeler??

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve xsxekerina tarafından 6 Eylül 2007 başlatılmıştır.

6 Eylül 2007
    Konu Sahibi : xsxekerina
  1. xsxekerina

xsxekerina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar ben yaklaşık 3 hafta önce ağda yapıp ertesi günde güneşlenmeye gittim bi de tam öğle güneşine sonra vücudumda ara ara lekelenmeler oldu geçer diye düşündüm ama hala geçmedi bir süre bepanthen sürdüm ama tam olarak geçirmedi şimdi napabilirim bilgidi olan var mı????senağlama

2. 6 Eylül 2007
  3. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Vücut peelingi yapabilirsin ağda yapınca derinin üst tabakası bazen ağdayla alınıyor bir de güneşlenince renk farkı oluşmuştur.
    bu aralar güneşlenmemeni tavsiye ederim.biraz daha bekle kendiliğinden geçebilir ama haftada bir peeling yapabilirsin kendin bir de kese yaptırabilirsin bunları yaparken yine güneşlenmemelisin ama.[/

4. 6 Eylül 2007
  5. xsxekerina

xsxekerina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim tavsiyelerin için zaten oluştuktan sonra hiç güneşlenmedim peki evde yapabileceğim bir vücut peelingi önerebilir misin???

6. 6 Eylül 2007
  7. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Kaya tuzu, deniz tuzu dedikleri iri taneli tuzla bebek yağını bir kavanozda karıştırıp haftada bir banyoda bununla bütün vücudunu ovalayabilirsin.Değişik kokular ve faydası olası açısından lavanta yağı gibi yağlardan damlatabilirsin.Tuzun çok iri taneli olmaması önemli cildini tahriş etmesin.Ayak topuklarında da bunu kullanabilirsin çok yumuşak bir cildin olur lekeler de gider.

8. 6 Eylül 2007
  9. xsxekerina

xsxekerina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesin denicem yarın deniz tuzu aliim çok teşekkür ederim sana uamrım geçer zaten baya silikleşti ama moralimi bozuyo yine de

10. 20 Temmuz 2008
  11. crayzz11

crayzz11 02.06.2012 Ve Evlendik... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba benimde sir ağdadan sonra dudak üstümde leke oluştu ve çok kötü görünüyo, yani beni rahatsız ediyo:KK43: nasıl gelişti hatırlamıyorum yani agdadan sonra güneşe çıkmışmıydım ya da ne yapmıştım hatırlamıyorum ama 6-7 aydır var ve bu aylarda daha da koyulaştı ne yapabilirm öneriniz varmı?
    teşekkür ederim şimdiden.

12. 1 Ekim 2008
  13. EU1

EU1 Guest

bnde kendim ağdayla bıyıklarmı almaya çalıştım tbi tahriş ettm kaşlarmı aldırdığım bayan hemen elma sür iz kalmasın ddi :)

14. 2 Ekim 2008
  15. keysii

keysii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ağdadan hemen sonra bepanthen sürün hiç bir leke kalmıyor.

16. 8 Haziran 2010
  17. dilben

dilben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya arkadaslar benımde sorunum cok büyük 5 ay önce yüzümü sir agda ile ewde aldım ama üst derısıni kaldırdı sonra kabuk bagladı şimdi yüzümün sag tarafında ıkı ayrı yerde siyah iz kaldı sacımı hep acık bırakmak zorundayım hiç toplayamaıyrm fondotensız kapatııcısız dısarı cıkamyrm utanyrmyaa off cok canım sıkılıyo aglıyrm oturup ya nerden yaptım yapmaz olaydım mafoldum bn ya psikolojım bozuldu artık napcamı bilmyrm yardım ederm misiniz lutfen

18. 9 Haziran 2010
  19. hannatos

hannatos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bepanten sür bişe kalmıyor falan durumu maalesef yok. o bepantenle geçen lekeler aslında leke değil hafif bi tahriş demektir.bnmde k.altımı ağdayla yaktılar kuaförde leke kaldı ve 8 ay hiç ama hiç aralıksız bepanten sürdüm her gece renginde açılma oldu tamamen gitmedi bile.bence kesnlkle dr'a gitmelisin.oda yüksek ihtimal hemtan flan vericktir yada bşka bir pomad.