Sir Ağda Tahrişi

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve OVERnight tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : OVERnight
  1. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    bıyıklarımı ilk defa sir ağdayla aldırdım 3 gün sonra aldırdıgım bölgede minik minik svilce benzeri kızarıklar çıktı,nedendir biliyormusunuz,sizdede oluyormu?önlemek için bi öneriniz var mı?:eek:

2. 14 Mart 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.078
    Ödül Puanları:
    488

İlk aldırdıgındandır.-tatlicadiarzu-

4. 14 Mart 2009
  5. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bana da oldu bu,sanırım yanlış bişey yaptım dedim birdaha elime almadım,minik sivilceler geçti gibi ama tam olarak değil..elime geliyor yani şuan

6. 16 Mart 2009
  7. ardeniz

ardeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ağdacıda sir kullanmışlardı kolum için. tüm kolumu o sivilcelerden bastı ve doktora gitmek zorunda kalmıştım. ilaçlar verdi tabii ama adlarını hatırlamıyorum. sanırım sire alerji var.

8. 21 Mart 2009
  9. artstyle

artstyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende şimdi yaptım.. veetin kini yüz için olanı.. korktum ya umarım sivilce faaln çıkmaz.. kuaförde sirle alıyorduk bi sorun olmuyordu evdekindede olmaz umarım. ben şeyi sorcaktım. bu sir i yaptıktan sonra sir ağda yağı ile temizliyoruz ya onu nerden bulabiliriz dicektim. veetin içinde 10 tane bant var ama 4 tane temizleme mendili var çünki

10. 21 Mart 2009
  11. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebek yağları war yaa pudra filanda war onlarda iyi geliyor bebek yağıı çok güzel nemlendiriyorr

12. 22 Mart 2009
  13. artstyle

artstyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sağol şubat.. bu arada bıyık bölgemde sivilce gibi şeyler çıktı arkadaşlar. ve 1 gün oldu alalı hala ağrı var ama sivilceler geçti gibi. kuaförde sir ağda ile yapıyor onda böle etki olmuyordu.aradaki fark sizce ne arkadaşlar.. yani bu hazırlarda neden böle bi sorun çıkıyor. ikiside sir ağda sonuçta

14. 23 Mart 2009
  15. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tüyleri almayla ilgili sanırım sürekli alış şeklinden farklı alırsan yada kökten almayıpta kırılırsa tahriş oluyor bendede oluyor en iyisi gidip aldırmak çnkü senin çkmenle başkasının çekmesi farklı oluyor..=/

16. 15 Haziran 2010
  17. liby_10

liby_10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Mrb arkadaslar.. Ben kollarımı ve yüzümü aldırdım ıkı gun sonra sivilceler cıkmaya basladı. ilk kez aldırmıstım onsan sandım cunku ılk kaslarımı aldırdgmdada kaslarımın üstü aynı sekılde oldu. ama ıkncı ucuncu kez aldırdım kollarımı degısen bısey yok ıkı gun sonra kıpkırmızı sıvılceler cıkmaya baslıyo ve o tuyler cıkana kadar da gecmıyo bunun bı cozumu yok mu? kuaforde aldırdgm halde böyle kendımde almadım. yardım edın lutfen bılgısı olan varsa..