sir ağda tahrişi

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve OVERnight tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Mart 2009
    Konu Sahibi : OVERnight
  1. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    geçen hafta ilk kez bıyıklarımı aldırttım,hiç bir sorun yoktu başta,3 gün sonra bi sabah uyandıgımda aldırdıgım bölgede tahriş oldugunu gördüm minik minik sivilcfeler dolmuştu..daha önce vüdumun başka bölgelerinede sir kullandım ve sorun olmadı,sorunun çözümü varmıdır verya bi sonraki işlemden önce alacagım bi tedbir?:çok üzgünüm:

2. 14 Mart 2009
  3. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence ağdanın kalitesi ve nasıl çektiği çok önemli ayrıca ağda sonra bakım kremi var tahrişi önlüyo ondan sür bence , eğer sir ağdaya devam etmek istiyorsan ..ayrıca canım yüz bıyıık almak için sir ağda yapıyo herkes ama bu cilde okadar zarar veriyorki cildin zamanla elastik yapısını bozuyo ve bunun sonucunda cilt daha çabuk sarkıyo ,ayrıca iple alma yöntemide aynı kaş için veya yüz için pek tercih edilmesede en iyisi cımbızmış ben bunu bir uzmanın ağzından dinledim ..ama rağbet ve kolaylık sir olduğu için ve kuaförlerinde işine geldiği için bunu asla söğlemezlermiş..

4. 14 Mart 2009
  5. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de kollarıma sir ağda yaptırıyorum. 2 ayda 1 kez filan. Yazın ayda 1 kez yaptırıyorum. Bazen tahriş oluyor bazen olmuyor. Ağda sonrası tahrişi önleyen bir ürün varsa yazarmısınız.:1rolleyes:

6. 22 Mart 2009
  7. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ağda sonrası yağlar var kozmetiklerde var ..

kullandıgın ağdaların pudralı olmasına dikkat et birde eğer vucudunda olmuyorsa bıyıklarında oluyorsa o bölgede hassaslık vardır

8. 24 Mart 2009
  9. OVERnight

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ağdacıma sordum bide ilk defa alındıgı için cilt alışkın deil dedi bide ilk 2 saat su sürdürmicksin unutma dedi bide en önemlisi elleme sakın dedigözüenkler açık oldugu için enfeksiyonn riski oluyo dedi nitekim bende ilk aldırdıgım için heyeccnla habire eliiyodumdelikafadulden bende merak ettim krem sordum elekon diye bi krem varmış onu tavsiye etti agdadan sonra kullanbilrsin diye ,duyruluryerimseniben

10. 26 Mart 2009
  11. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153

12. 26 Mart 2009
  13. pitho

pitho Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben dudak üstüme sir yaptırdım çoooooooooook pişmanım. yazın denizde bronxlaşırken ilk önce dudaklarımın üstü koyu bi renk oldu hayatımda o kadar sinir olduğumu hatırlamıyorum. cilt soyucu kremlere kadar neler denedim geçmedi.ve artık iple alıyorum bakalım bu yaz ne olucak görücez

14. 1 Nisan 2009
  15. Ferromanyetik

Ferromanyetik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    buz torbası koyun hiç birşeyiniz kalmaz arkadaşlar..bi de benim estetisyenim,sivilce olmasın diye yüksek frekans yapıyo bölgeye :)

16. 12 Nisan 2009
  17. OVERnight

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    yüksek frekans ne canım?

18. 29 Nisan 2009
  19. nil183

nil183 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende sir ağda kullandıktan sonra bikini ve koltuk altı bölgesinde kızarıklık oluyo ve gecmıyo 3-4 gun. bıde küçük sivilceler çıkıyor. ne yapmam gerekıyor. önerebileceğiniz bir krem veya yöntem varmı acil cevap verirseniz çok sevinirim:teselli:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.