Sir ağda yarasını nasıl geçirebilirim

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve paytakordek tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : paytakordek
  1. paytakordek

paytakordek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar daha önce konu açıldımı bilemiyorum... yüzümde tüy sorunum var ve ben bi türlü cesaret edip ne sir ağda yaptırabiliyodum nede iğneli epilasyonona gidebiliyodum lazer görmedi zaten tüylerimi.... sonunda ucunda ölüm yok deyip dün sir ağda yaptırdım ama yüzümde bir iki yerde tahriş meydana geldi kızardı yara oldu böyle kabuklu falan yara değilde kırmızı leke gibi. kuaför bepanthen sür geçer dedi dün akşam sürdüm sabah kalktım aynı duruyosenağlama bugünde sürdüm bu izi daha çabuk geçirebilecek bi krem ilaç vs varsa yardımcı olabilir misiniz :uhm:

2. 17 Eylül 2008
  3. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende yaptrdm dün :) bende bişey yok şükür ama bi ara ilaç kullanıyorken cildim hassastı ve o zamn yaptrdığımda bıyık bölgemdeki deri kalkmıştı contraxtubex die bi krem var yazdırabilirsen onu al derım yanıklarda felan kullnılıomuş resmen kalkan deri 3-4 güne iyileşti , iz kalmaması içinmiş o , bana eczacı önermişti

4. 17 Eylül 2008
  5. paytakordek

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım eczaneye bi sorayım... of nie böyle oldu ki ya. ben böyle olabileceğini sanmıyodum.

6. 17 Eylül 2008
  7. paytakordek

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Forumda baktım ve internetten araştırdım bu ilacı.ama genelde ameliyat ve yanık izleri gibi derin izler içinmiş ve birazda yüksek fiyatı 57 ytl falanmış.yüzüm için kullanmam ne kadar doğru olur. vazgeçtim onun için.
    başka öneri yok mu arkadaşlar sir ağda yaptıranlar nerdesiniiizzzzzz:nazar:

8. 17 Eylül 2008
  9. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu ilacı doktor yazıyor daha hafif olabilir ama bı iki gune geçirir o izleri düşünsene bnm bıyık bölgemdekı butun deri yenıden oluştuysa 4 güne sana da ii gelir eger yazdırabilirsen :) gecmiş olsun

10. 17 Eylül 2008
  11. hayalli

hayalli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım bende baska topikte yazmıstım bıyık bölgemi alırken derim tamamen kalktı. doktora gittim fucicort isimli kremi verdı. korttizonlu oldugunu 1 haftadan fazla kullanmama mı söyledi gecmiş olsun canım. 3 gundur aynanın karsısındayım resmen iz kalırsa bittim ben. isotrexin kullanıyorum derim inceldıgı için oldugunu söyledi doktor. krem gercekten ıyı birde günese cıkmamı söyledı iz kalmaması için almanya da zaten güneş yok ki cıkalım :))ama sen buna dikkat et.

12. 17 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Geçmiş olsun canım...
    Bugün benimde başıma aynı şey geldi.
    Hep iple aldırırdım bıyıklarımı,sir ağdayla aldıracağım tuttu aldırmaz olaydım..
    Kuaför önce sir ağdayla aldı,sonra bioxin krem sürdü kıl kökleri yansın diye.
    2 saat sonra yıka dedi . Yıkadım
    Dudağımın hemen üstü kızardı ne denediysem geçmedi.
    Eşim de gördü " çok kızarık aşkım dudağın,ne oldu dedi"
    Çok utandım ya...
    Gececeğede benzemiyor...:nazar:
    Acaba yanık kremi "silverdin" mi sürsem bide.
    :nazar:

14. 18 Eylül 2008
  15. SDN35

SDN35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar sir ağda yüzünden dudak üstümde kahverengi iz oluşmuştu ki oyleki 2 yıl onu geçirmek için ne yaptıysam olmadı ama sonunda buldum expigment kullanın cildiniz gerginleşicek ve kızarıcak ama korkmayın bu soyulacagına işaret olacaktır bu soyma işinide bizzat siz yapın çünkü ben kendim soymasaydım soyulmuyordu bildiğimiz şeffaf bant yapıştırıp hafifiçe bandı kaldırmam soyulmasına yetti daha sonra tahriş olan cildinizi dinlendirin ve nemlendirin birkaçgün sonra yine expigment kullanmaya devam edin sadece geceleri bende böyle işe yaradı ve bu arada güneşe asla ama asla korumasız çıkmayın!Umarım sizede yaralı olur...

16. 18 Eylül 2008
  17. mellow

mellow Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnce çilek yağı kullanın böle tahrişe filan iyi gelio bi kere bıyıklarımı aldm kızarır benm hep direk geçirdi sürüncehem clde iyi gelio

18. 18 Eylül 2008
  19. paytakordek

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kuaförde aldıktan sonra silverdini boca etti yüzüme bi iki dakika emdirmi yüzüme. ama yinede dudak kenarı yara oldu.bepanthen sür geçer dedi iki gündür bepanthenle geziyom ama sonuç yoksenağlama