Sir ağdadan sonra başıma gelenler !!!!

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve sedefsu tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

19 Mart 2009
    Konu Sahibi : sedefsu
  1. sedefsu

sedefsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARkadaslar herkese merhaba. Benım yuzunde cok az tüylenme vardı. ama buna dayanamadım ve lazer tedavisi oldm. Tüy seklınde olan tuylerım artık kıl oldu. Sinirlerim bozuldu. Hem canım acıyor yapılırken, hemde yuzumde lekeler olusuyor. Ben de sir ağdaya basladım. Bu da sivilceye neden oluyor. Minik minik cene ve boyun kısmımda sivilcelerim oldu. Aynı derdi yasayan varsa cözüm bulduysa benle paylasırsa sevınırım.
    Bepanthen krem kullanıyorum sureklı. Kozmetik bakım kremlerini çöpe postaladım ne varsa bu kremde var.

2. 19 Mart 2009
  3. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Lazerde Çok Çıkıyor ama sonra hepsı bıtıyor bence ben hıÇ yÜzÜme dokunmadım ama yapan arkadaŞlardan bılıyorum geÇmıŞ olsun canım yardımcı olmak ısterdım...

4. 19 Mart 2009
  5. sedefsu

sedefsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tesk ederim hayatım cok sağol. ama lazeri terk ettim :)

6. 19 Mart 2009
  7. paytakordek

paytakordek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bendede aynı dert var canım.benimde yüzümde tüyler vardı kendimi bildim bileli. bi kaç yere gittim lazer için görmez çok ince dediler. bende çok rahatsız olmaya başlamıştım ve sir ağda yaptırdım. o günden sonra sivilcelerden kurtulamıyorum.ergenlik döneminde bile olmadı sivilcem. bide küçük küçük kırmızı sivilce izleri var artık yüzümde. ve geçmiyo ne sürdüysem geçiremedim.bepanthende denedim ama olmadı.umarım bi çözüm buluruz şu derdimize.

8. 26 Mart 2009
  9. bende en sn cenemdeki kılları aldrdmm minik minik sivlceler yptıı kızamık gibi oldmm benzamycin die bi ilacım var cilt doktoru verdi onu sürdüm birazz gittiler ama hala var az çok ya :KK43:

10. 3 Nisan 2009
  11. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    pudralı sir ağda kullanın arkadaşlar..
    aynı sorun bende de var.benım birde o sir ağdayla birlikte kullanılan kağıda da alerjım var ..kısaca bezle , agda bantıyla kullanılabılen sir ağdalara alerjim var..
    pudralı alıyorum artık ve evde kendım yapıyorum kuaförler de bulunmuyor pek bezsiz sir ağda..
    takım taklavat ağda seti kurtum eve..rahatım şimdi..
    ne sivilce ne kızarıklık..

12. 3 Nisan 2009
  13. mnrygc

mnrygc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet pudralı sir ağdanın hassas ciltlerde iyi olduğunu ve yüz bölgesinde de sivilce yapmadığını duydum ama ben kendim alamam ki tüylerimi hiç bi kuaförde yok mudur ki pudralı ağda? Ya da ben alıp kendim mi götürsem?

14. 13 Nisan 2009
  15. deren23

deren23 Guest

canım ben siir ağdadan sonra lazer epilasyon yaptırdım..
    hiç bi sorun yaşamadım ama lazer neden kıl şekline dönüştürdü onu anlamadım sir ağdada genelde ilk zamanlar olur 12 saat geçmeden yüzüne su vurma o yüzden genelde akşamları yap sabah kalktığında yıka yaptıktan sonra sadece kendi yağıyla temizle bide böle dene bakalım...

16. 13 Nisan 2009
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    agdadan sonra elini yuzune bile dokundurma ve yapabilirsen eger bi beze buz torbasi yok yuzune soguk pres yap. iyi geliyor. su surme sakin.. sivilcelere karsi bu daha iyi.

18. 13 Nisan 2009
  19. deren23

deren23 Guest

sölemeyi unuttum eğer pudralı ağda bulamıyorsan bebe pudrası sür pudarayı silmeden ondan sonra ağda yap hem canında az yanar...