Sir ağdaya alerjiniz var mı?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve D'arbanwille tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : D'arbanwille
  1. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    selamlar.. bir bayan olarak olabilecek en kötü alerjiye sahibim.. sir ağdaya alerjim var :) daha doğrusu sir ağdanın özü olan çam reçinesine alerjim var. ama şekerli ağda kullanmak istemediğim içn mecbur yine devam sir ağdaya :KK43: her ağdadan sonra cildimde ki kızarıklık ve tahriş tahmin edilemez boyutta birde kaşınıyor yani :KK43: deli gibi kaşınıyor..tüyler yeniden çıkınca geçiyor :KK43:
    şimdi benden başka bu sorunu yaşayan var mı acaba merak edıyorum ve varsa çözümü nedir ..
    siteyi incelediğimde bahsettiğim konuya ilişikin bir topik göremedim ..
    çam reçinesinden nefret eden ama eli mahkum olan herkes buraya :):sm_cool::içelim::teytey:

2. 27 Mayıs 2008
  3. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende ilk kes denedım qecen hafta beceremedım mı sorun mu bende anlamadım tenım de beyaz derim kalktı sankı cok kötü oldu hemen bıraktım cildime zarar veremem bide ta derimi yuzdurduqu ıcın acıyı da dusunun artık valla bana qore deqıl omur boyu sekerlı aqdayla alırım ama sir aqdayla bı daha ısım olmaz

4. 16 Haziran 2008
  5. essen

essen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet aynı şeyi ben de sordum 4 saattir netteyim hala bir cevap bulamadım bu konuya sen uzun zaman önce yazmışsı bir çaresini buldun mu