Sir ağdayla ilgili bir soru...

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve hilalll tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : hilalll
  1. hilalll

hilalll Guest

iyi günler.benim bir sorum var.benim derdim yüzümdeki tüylerle ilgili.çenemde ve boyun kısmında tek tük siyah siyah tüyler oluştu.önceleri cımbızla aldım ama çoğaldı sanki.daha da kötü boyutlara ulaşsın istemiyorum.doktora gittim hormonlarda bi sorun yokmuş.yalnız cımbız kullanma dedi.sir agda yaptırmayı düşünüyorum ama sir ağda konusunda hiçbi bilgim yok.hepsini aldırmaktan korkuyorum.sarı olanlarında sertleşerek siyahlaşmasını istemiyorum.biyoder kullanmayı düşünüyorum bunun içinde kökten aldırmak şartmış.ne önerirsiniz yüzüme siz ağda yaptırmalı mıyım.bide kaç günde bir yaptırmak gerekiyo. önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :1rolleyes:

2. 22 Ağustos 2008
  3. prensesist

prensesist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eğer sir ağdaylada alırsan tek tük olan tüylerin sarı olan tüylerinle birlikte koparılacağı için o tüylerinde sertleşip kıl şekline dönüşecektir. sen o tek tük olanları cımbızla almaya devam et cnm sakın ağda yapma ya da iple aldırma.benden tavsiye

4. 23 Ağustos 2008
  5. dilek..

dilek.. KusursuzHata Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yüzümün bi kısmındaki tüyleri aldırmıştım sirle aldırmadan önce sordum kuaföre çoğalır mı? diye o da ağda kıl köklerini zayıflattığı için çoğaltmaz dedi. :eek:

ben şimdi sarartmayı düşünüyorum ama. :1closedeyes: istersen sen bi kuaföre danış ona göre karar ver. yerimseniben

ama bence sir, ip ya da cımbıza oranla daha iyi. :eek:

6. 23 Ağustos 2008
  7. asibuz

asibuz Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence git çam ağcından çam sakızı al ve onunle tek tek al cımbız çoğaltır ama bu köreltecektir elinde tut sakızı kılı tek tek çek kökten almış olacaksın yada sir ağdayı böyle iki parmağının arasında tut yada ipe sür bu şekilde al.

8. 23 Ağustos 2008
  9. BULUTT

BULUTT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaş haklı.sakın cımbız değdirme bende seninle aynı durumdaydım.sir kullanıyorum şimdi pek çıkmıyorkaydirigubbakcemile3

10. 23 Ağustos 2008
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    alablırsen elıne bıraz agda yapıstır elınle tek tek al

12. 23 Ağustos 2008
  13. hilalll

hilalll Guest

çok teşekkür ederim öneri ve yorumlarınız için..of ne zormuş bayan olmak :KK43:

14. 12 Ekim 2008
  15. zeynep nazlxix

zeynep nazlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence canım hiç agdaya bulaşma madem tek tükse iğneli epilasyon yap bence kesin sonuç canım hem bişeyde tutmaz

16. 12 Ekim 2008
  17. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    genelde her kadında olan bir sorun bu bence eğer sir ağda yaptırırsan yada yaparsan kalın ve ince tüyler bir arada gider ve yerine gelir ama bence tek tek dikkatlice cımbızla al ve hergün bunu ypa ki hiç belli olmasın o tüylaerin varolduğu!en azından bunu yapan birisi de benim ve kimse farkında bile diil 2 3 tane bişi yok zaten vaktimi almıo dikkatli davranıorum sadee bıyıklarımı sirle alıyorumkaşlarımı cımbızla çünkü sir göz kapaklarını sarkıtıyor muş die duydum kuaförümden!

18. 12 Ekim 2008
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim yaptirabilirsen igneli epilasyon yaptir madem tektuk hem de ebediyen kurtulursun