sır-auroranın incileri*??

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve EU1 tarafından 21 Aralık 2008 başlatılmıştır.

21 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

mrb arkdşlar ben nermin bezmenin bu iki kitabını okudum acaba bunların dvmını yazdımı bilen varmı??

2. 24 Aralık 2008
  3. sandy

sandy Guest

merhaba söylediğiniz kitaplar ve nermin bezmen müthiş ama henüz devamının yazıldığını duymadım. kurt seyt ve shura yı ve kurt seyit ve murka yı okudunuz mu ? bunlar da nermin bezmen in şiddetle tavsiye ederim.a.s

4. 25 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

kurt seyt ve shura yı aldım başlayamadım henüz,ama auroranın incilernin dvmını merkala bekliorum a.s.

6. 28 Aralık 2008
  7. polaris

polaris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sır ve auranın incileri ile o seri bitti 2 kitaplıktı..zaten auranın incilerinin sonunda hıkayeyı sonlardırdı .
    en son kıtabı SIRÇA TUZAK onuda tavsiye ederim gene hıkaye akıp gidiyor... bunun da devamını yazdığını duydum zaten cevaplanmamış sorular kalmıştı son bölümde..
    sandy nın dediği gibi kurt seyt shura ve murka süperrrr en iyi kitapları diyebilirm (nermin bezmen ın dedesinin gerçek hayat öyküsü) o serinin 3. kitabı ise MENGENE GÖÇMENLERİ ...

8. 29 Aralık 2008
  9. jolly

jolly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sır ve aura'nın incilerinden sonra başka bir kitabını okuma fırsatım olmadı.Bu iki kitabı çok beğendimi söylemek isterim