Sir ve Aurora 'nin Incileri - Nermin Bezmen

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Şubat 2007 başlatılmıştır.

23 Şubat 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

NERMİN BEZMEN İ DAHA ÖNCE EMİNİM DUYDUNUZ...DAHA ÖNCE SIR ADLI KİTABI ÇIKAN VE UZUN SÜRE LİSTE BAŞI OLDUKTAN SONRA ŞİMDİ BU KİTABIN DEVAMI AURORA NIN İNCİLERİ ÇIKTI...

96'ncı yaş gününde sonsuzluk uykusuna daldığında, ne yaşı okunuyordu yüzünden ne yaşadıkları; aşkı baş tacı, kaderi en büyük rakibi olmuş muhteşem kadının. Sadece, muzipçe gülümsemekteydi. Planlı çıkmıştı son yolculuğuna, çocuklarına ve torunlarına çözülmek üzere bıraktığı sırların yaratacağı şoku bilerek.

SIR, tarihi dokusu içinde romantizm ve cinsellikle beslenen, keyif ile hüznü, ihtiras ile melodramı seviştiren bir öykü. Kahramanlarının birbirine estetik bir erotizmle örülmüş SIR'larıyla beraber aşkı, cinselliği bir kez daha sorgulayacak, belki kahramanlardan biri olmak isteyeceksiniz. Belki de... siz zaten onlardan birisiniz.

öok satan sır ın devamı...bir tiyatro oyunu gibi hazırlanmış sürprizlerle dolu serüvande kendi iç dünyasını,kadınlığını,kocasıyla ilişkilerini sorgulayan bir genç kadının,babaannesinin romantizm ve cinsellikle beslenen,keyif ile hüznü,ihtiras ile melodramı seviştiren hayatını tekrarlamaya cesareti olacak mı?onun aşklarına,kayıp bebeğine ve aurora nın incilerine ulaşmaya çalışırken kendi iç dünyasındaki yolculuk genç hüma yı hangi limana atacak?sır ın devamı olan bu roman size bir kez daha ,nine ve dedelerinizin de bir zamanlar,tutkulu ve ihtiraslı aşklar yaşamış olabileceğini hatırlatacak...

şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar...mutlaka okuyun,pişman olmazsınız!!

2. 23 Şubat 2007
  3. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler. SIR ı okumuştum ben.şimdi sıra diğerinde.

(diğer başlıkta da AURORA NIN İNCİLERİ nin tanıtımı var canım. yeni çıkan kitaplar diye bir konu açmıştı zeyy, oraya eklendi bu kitapta.)

4. 23 Şubat 2007
  5. EU1

EU1 Guest

:sm_confused: hadii ya tühh görmemişim ben

6. 23 Şubat 2007
  7. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canımcım olsun. seninki daha can alıcı olmuş .koyu harflerle

8. 23 Şubat 2007
  9. EU1

EU1 Guest

teşekkürler yüreklendirdin beni...

10. 19 Ağustos 2008
  11. Jeanne Dark

Jeanne Dark Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende şu anda Sır kitabını okuyorum fakat pek beğendiğimi söyleyemem...bi şiilerden fazlasıyla rahatsız olduğumu söyleyebilirim.. hüma teyzem bi günlük bırakmış çoluk çocuk torun torba okumalarını istemiş felan ..yalnız buram buram cinsellik kokan anıları hatta kokan demeyelim çok masum kalır cinselliğini yaşarken ki duyduğu hazlar hatta yaşarkenki ayrıntıları (gazete köşelerinde anlatılan seks hikayelerinden farksız) yani bütün bunları torunlarının ve çocuklarının bilmesini istemesi bi türlü mantığıma yatmadı. bende mi bi acaiplik var die düşünüp netteki yorumları kontrol ettiğimde çoğu kişi benimle hemfikirdi. neden bunları anlatıoorki dediğimde belki bi nedeni vardır die düşündüm kitabın sonuna dooru çıkar felan ama yok hem bunun ne gibi bi nedeni olabilir ki.?? neyse okuyanlar varsa anlatmak istediimi anlicaktır..

12. 19 Ağustos 2008
  13. Nurem

Nurem Siz Herşeye Bedelsiniz! Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Ben arka arkaya Sır ve Auroranın İncilerini okudum İnanılmaz etkilendim. Kadın gerçekten mükmellel yazıyor. Kurt Seyt Shura'yı okudum şimdi Murka'yı arıyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum...

14. 28 Ağustos 2008
  15. hayalsevgili

hayalsevgili :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ikisinide okudum gerçektende harika çok beğenerek ve merakla okudum :kahve:

16. 28 Ağustos 2008
  17. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sırı bende okudum canım çok güzel bir kitap.sürükleyici hemen okuyup bir sonraki olayı öğrenmek istiyorsun.tavsiye ederim.ama auranın incilerini okumadım.

18. 2 Şubat 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    auroranin incilerini okudum hakkaten muthisti bir kadinin sevdiklerinin olumune verdigi tepkiler muhtesem anlatilmis cok etkilendim tavsiye ederim