sira bize geldiii

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve ozturyu tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

25 Mart 2008
    Konu Sahibi : ozturyu
  1. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar mart annelerinden dogurmamis hic kalmamis, bu demek oluyor ki sira nisan annelerine gelmisssss.

Nisan annelerinden simdiden 3 kisi dogurdu bile, bakalim artik sirada kim var:teytey:

herkese hayirli dogumlar diliyorum dualarim hep sizlerle, insallah allah yardimcimiz olurda hepimiz kazasiz belasiz atlatip bebeklerimizden konusmaya baslariz bile:nazar:

2. 25 Mart 2008
  3. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    EVET BİZİMDE YARIN KESİN BELLİ OLACAK SEZRAYAN OLCAGI İÇİN HERHALDE BENİM TAHMİNLERİME GÖRE 10 -15 GÜN KALDI BAKALIM HAYIRLISI YALNIZ YARIN DOGUM YAPACAKMIŞIM GİBİ HEYCANLIYIMM :eek: VALLA SIRA BİZE GELDİİİ NE ÇABUK GEÇTİ 9 AYIMIZ YA

4. 26 Mart 2008
  5. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    malesef canım mart annelerınden hala dogurmayanlar var.bende onlardan bırıyım.hergun acaba bugun olurmu dıyorum ama hala tık yok.31ınde doluyor gunum.bu gıdısle sız benden once doguracaksınız galıba

6. 26 Mart 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Bende cok heyecanliyim kizlar son aylar oyle cabuk gectiki valla hicbirsey anlamadim.Simdi 27 gunum kaldi su takvime baktikca heyecan basiyo beni :))

Allahim ne guzel simdi sirayla hergun bir nisan annesi bebegine kavusucakk.Habersiz birakmayalim birbirimizi tamammi kizlar.Dogum yapan gelsin yaptim iyiyim desinki bizde merakta kalmiyalim.Allah yardimcimiz olsun fistiklar..

8. 26 Mart 2008
  9. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Benim son 8 günüm kaldı..04 nisan cuma için 07.30 a sezeryan verdi doktorum...Açıkçası düşünmemeye çalışıyorum,çünkü inanılmaz heyecanlanıyorum.bir an evvel gelse de o gün,atlatsam diye de düşünüyorum,bakalım...allah hepimizin yardımcısı olsun..

10. 26 Mart 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Oy oy senin yerine ben heyecanlandim yaa resmen 1 haftacik kalmiss ne guzel kavusucaksin kuzuna darisi bizlerin basina.Allah yardimcin olsun canim..

12. 26 Mart 2008
  13. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar Merak Etmeyin Sayili Gun Tez Gecer Bende Son 10 Sayiyodum Ama Geriye Donup Baktigim Da 10 Gun Nasil Gecti Hic Anlamdim Bile

14. 26 Mart 2008
  15. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım:) sayılı geçiyor işte...hepimiz sağlıkla yavrularımıza kavuşalım..

16. 26 Mart 2008
  17. simacik

simacik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam Nisan anneleri galiba burada nisanin ilk annesi ben olacagim,saat farkiyla beni gecen olmassa tabi 1 Nisan sabah 7:00 de hastahanedeyim insaallah.Artik hamileleri degilde dogum yapanlari saymaya baslayacagiz yani...Herkese agrisiz sizisiz hayirli dogumlar....

18. 26 Mart 2008
  19. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR DUA EDİN ŞİMDİ DOKTORDAN GELİYORUM 2 ,3 SAAT SONRA HAstaneye yatışım var.yarın SABAH 8 GİBİ AMELİYAT OLUCAM.KIZIMI ELİME ALICAM.BOL BOL DUA EDİN DARISI SİZİN BAŞINIZA.ÇOK HEYACANLIYIM.