Şirin Mart Anneleri Elleriniz Ayaklarınız Şisti mi :))

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve KuzuYasin tarafından 4 Mart 2008 başlatılmıştır.

4 Mart 2008
    Konu Sahibi : KuzuYasin
  1. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    yarın 37. haftama giriyorum bir anda ellerim ayaklarım şişiverdi :)) yüzükleri takıları çıkardım . AmaN Allah ' ım güzel ayaklarım balon gibi oldular. Zaten artık bir tane ayakkabım oluyor , ayaklarımın tabanları yere basarken ağrıyor ...

2. 5 Mart 2008
  3. ozzdennn

ozzdennn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım benim de ayaklarım şişti. tuzlu yememeye çalış. doğumdan sonra o şişler iniyor ama 1 2 ay sürüyor inmesi..

4. 5 Mart 2008
  5. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yok Benim Hic Sişmedi Gobegim Bile Dogru Duzgun Cikmadi Sanki 5 Aylik Hamile Gibiyim

6. 5 Mart 2008
  7. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim bacaklarım cok fena sisti dokununca parmaklarımın izi kalıyor ayakkabılar olmuyor az kaldı diye sabrediyorum yapcak bi şey yok

8. 5 Mart 2008
  9. CAKIR39

CAKIR39 Guest

ya ben 41 numara giyiyordum simdi 42 :eek:)) acayip su var ayaklarda cok sisti yüzüm gözüm her yerim :eek:))

10. 5 Mart 2008
  11. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benim de pek şişmedi , ama sabahları kalktığımda ellerim şişmiş oluyor biraz(39+0)

12. 5 Mart 2008
  13. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benimde elim ayağım çok şişti parmaklarım dolma gibi oldu bazen avucumu kapatınca çok acıyo ayaklarımda balon gibi oldu ayakkabılarımın hiç biri olmuyo normalde 36 numara giyiyodum şimdi 38 anca oluyo doktor idrar testi istedi albümi olabilir dedi bakalım yaptırdım sonucu ne çıkcak

14. 6 Mart 2008
  15. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benım daha 5 aylıkken sısmeye baslamıstı.su an 37 haftalık hamıleyım bacaklarım davul gıbı oldu daha dokunmadan sızlıyorlar.sabahları el parmaklarımı bukemıyorum dolma gıbı oldular.ve ben hayatım boyunca tuzlu yememısımdır bol mıktarda su ıcıyorum ama yınede erkenden sıslıkler olustu.dogumdan sonra ınecek allahtan bıraz daha sabretmemız gerekecek sadece

16. 7 Mart 2008
  17. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende 33 haftalık hamileyim.benimde ayaklarım bacaklarım çok şişiyor.akşam işten döndüğümde balon gibi olmuş oluyor.hele sabah kalktığımda ağzım burnum şiş kalkıyorum.dudkalar zaten kalın normalde düşünün bir de şişince:KK70: sabahları ayağımın üstüne bastıkça patlayacak zannediyorum.neyseki evden çıkınca şişlikleirm iniyorr biraz.ne yapalım gülü seven dikenine katlanır.bebişlerimiz için çekeceğiz biraz daha

18. 7 Mart 2008
  19. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende 35 haftalık hamileyim ayaklarım çok şişti heralde normaldir gerçi dr um normal dedi ama yinede ayaklarıma bakınca korkuyorum:)