Sirke kullan dediler ama?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve Sineks tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : Sineks
  1. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar cildim bu ara ne oldu bilmiyorum acayip bir hal aldı.. herkes sirkeli su sür suratına diyor.. bende merak ediyorum.. elma sirkesimi üzüm sirkesimi? yani ikiside farkedermi aynı işlevi görür mü? bilgisi olan biri lütfen cevap yazsın!

2. 25 Mart 2009
  3. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    elma sirkesi canım sakın diğer sirkeyi kullanma cildine..

4. 25 Mart 2009
  5. punk_chick

punk_chick Guest

ben elma sirkesi kullandım cildim sarardı dikkat et leke tarzı şeyler yapabiliyo sarı sarı anında bıraktım kullanmayı bi faydasınıda görmedim zaten benneyaptımki

6. 25 Mart 2009
  7. sier

sier Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Canım elma sirkesini ılık içme suyuyla yani şaşal suyla karıştır..mesela 1 çay kaşığı elma sirkesini 2 çay kaşığı şaşal suyla inceltip kullanıyosun canım..yalnız haftada 1 veya 2 kere yapman yeterli canım..ben sivilceli bi dönemimde yapmıştım ve memnun kalmıştım..tavsiye ederim..:lepi:

8. 26 Mart 2009
  9. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar cok tesekkür ederim cevaplarınız ve ilginiz için.. baya bi suyla seyreltip hafta bir veya iki kez süreyim madem..

10. 28 Mart 2009
  11. meltosh

meltosh Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    Canım ben elma sirkesini sürüyorum yüzüme benim de sivilcelerim ve onlardan kalan kızarıklıklar var.Ben ya suyla ya da maden sodayısla pamuk ile sürüyorum tonik gibi.ınan hem yumusacık yapıyo hem de düzeltiyo.Benim düzelmeye basladı.Kullanmanı tavsiye ederim.
    1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 tatlı kasıgı su bunu karıstırıp pamukla sür.

12. 30 Mart 2009
  13. no__name

no__name Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar size bi önerim olcakk bence deneyin derim.. kırmızı turpu kabuklarıyla rendeleyin,suyunu sıkın bi kaba. sonra bi miktar elma sirkesi ekleyin üstüne bi gün güneşten uzak biyerde bekletin. ertesi gün sivilceli olan bölgenize pamukla sürün sabah-akşam.. değişikliği farkediceksiniz:)