şırnak cizre de doğum yapacak olan var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve orjinalkiz tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : orjinalkiz
  1. orjinalkiz

orjinalkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar ..görev icabı cizredeyim malesef memleketime gidemedim doğumumu burda yapıcam ve 3 haftam kaldı korkuyorum....sezaryan olucam inşlh.burda hamiş anneler var mı? görev icabı burda olan benim gibi.?vereliniortak

2. 12 Mayıs 2010
  3. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende mardinde doğum yapıcam eşimin görevi icabı bi aksilik çıkmazsa.

4. 12 Mayıs 2010
  5. orjinalkiz

orjinalkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı olsun bebiişin pinkaya :KK46:
    bence sen daha şanslısın mardin cizre den daha iyi olanaklar acısından herşeyden açıkcası mafoldumben
    allah korusun bebeğim küveze koyulması gerekirse bizi diyarbakıra yada mardine sevk edecekmiş doktor umarım böyle bişi yaşamam.
    burda dışarı bile çıkamıyoruz çok karışık buralar kaç aydan beri hep evdeyim akannehir
    allahtan ne şiştim ne ödem ne çatlak ne kilo oldu bebişimde sağlıklı daha ne isterim rabbimden :Saruboceq: sadece evde fazla bunaldım erken doğum tehlikesi var.
    burda arkadaşım var tabi ama hepsi bekar kızlar.çok görüşemiyoruz anlayacağınız yanlız geçirdim denilebilir çok bunaldım neyse bunaltmim sizi.
    herkese hayırlı dogumlar galiba cizrede olan yok benden başka

Son düzenleme: 12 Mayıs 2010
  6. 12 Mayıs 2010
  7. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de orada görev yaptım 2,5 sene..bilirim çok iyi..öğğretmenim ben..

endişe etme bence çünkü orada doğum oranı okdar yüksekki kaldığım süre içinde kaç velim doğum yaptı..mutlaka sezeryan olan da oluyordu..hepsi de sorunsuzdu..

hayırlı doğumlar canım..tabi biraz sıcaklara kalacaksınız..:))

8. 12 Mayıs 2010
  9. orjinalkiz

orjinalkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım doğum oranı okadar fazlaki hemşireler bebk doğdugunda giydirmeden sarıp veriyorlarmış bilmiyorumkismile
    sıcaklar başladı anlatılmaz bişi yaşanması lazım gece uyuyamıyorum artık :bbo:
    canım güzel duaların için sağol :asigim: