sırt ve bel ağrısı çeken varmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ÇİLEK-79 tarafından 11 Mart 2008 başlatılmıştır.

11 Mart 2008
    Konu Sahibi : ÇİLEK-79
  1. ÇİLEK-79

ÇİLEK-79 Guest

arkadaşlar yoğun bir şekilde sol tarafımda yani bel ve sırt tarafımda ağrılar oluyor. fazla yol yürüyemiyorum. sağ ve sol tarafıma yattığım zamanda aynı ağrı oluyor. işim gereği bütün gün sandalyede oturuyorum ortopedik yastık ta kullanıyorum ama faydası yok:1no2: herkes bana bebek büyüdüğü için ağrıları çekiyosun diyor. sizde böyle problem yaşıyormusunuz paylaşırsanız sevinirimbenneyaptımki

2. 11 Mart 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım bendede oluyor ama yürüyemeyecek kadar değil

4. 11 Mart 2008
  5. xoxzlems

xoxzlems Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende yaşıyorum. çok fazla yürüyemiyorum.yorulduğumda ağrı dayanılmaz oluyor. ama işim gereği yoruluyorum da. 29+1 haftalık hamileyim.3 hafta sonra izne ayrılcam.İnşallah ozaman azalır ağrılarım.

6. 11 Mart 2008
  7. EU2

EU2 Guest

Bendede oluyor fazla yürüyemiyorum ama dr dinlen fazla yorma kendini dedi bide boyla alakalıymış benim boyum uzun olduğu için olabilirmiş bebeğin etkiside var o yüzden bazen çok ağrıyor bide sen hareketsiz kalıyorsun sanırım sürekli oturduğun için ondan oluyor olabilir biraz yürüyünce geçer belki....

8. 11 Mart 2008
  9. ayxsxegxuxl nixsxancxixsoy

ayxsxegxuxl nixsxancxixsoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet kızlar bendede oluyo çalışmaktan kaynaklanıyo sanıyodm ama suan evdeym yine oluyo 35 haftalık hamileym ama erkek çocuğu olanlarda cok olrmuş ağrı bellden girip karından çıkarmış harbiden öle oluyo kendinize ve bebişlere ii bakın

10. 11 Mart 2008
  11. ÇİLEK-79

ÇİLEK-79 Guest

cevaplarınız için teşekkür ederim. bu arada ben hamileler için yoga ve plates dvd leri aldım birde onları deniycem bakalım faydası olucakmı. ağrılarımda azalma olursa sizinle paylaşırım.

12. 11 Mart 2008
  13. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim de kalçalarım ağrıyo.
    bugün de sol taraftan bi batar girdi kasığımıa, 2- 3 dak.sonra geçti.