sırt vee göbek tüyleriiii

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve ironihayat tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ironihayat
  1. ironihayat

ironihayat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben ilk defa 1 ay once aldım sir agdayla sırtımı gobişimi kollarımı bacaklarımı vs.. oturdummu basına kalkamıom zaten alkisalkisalkis nese hep sırtımda sıvılcelenme oldu sızdede oldumu böyle sorun CADIARZU yorumlarınız için şimdiden tşkler -tatlicadiarzu-

2. 14 Aralık 2009
  3. mavli

mavli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    104
    Ödül Puanları:
    153
    diğerleri neysede sırtını niye aldın ilk defa duydum

4. 14 Aralık 2009
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    evet sırt olayını bende anlamadım cokmu vardı

6. 16 Aralık 2009
  7. mavirenk

mavirenk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaa canım bende de aşırı tüylenme var vücudumun hemen hemen her yerinde çıkıyor.Özellikle karın bölgesinde çıkanlardan çok rahatsızım.Sir yapmayı düşünüyorum ama daha kalınlaşmasından korkuyorum.Lazer için biraz inceler,iğnelide iz kalma riski var,sir ağda sivilce yapıyor ...neyapcağımı şaşırdım bir tavsiyesi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

8. 16 Aralık 2009
  9. turkank

turkank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tüyler seni rahatsız edecek seviyede ise sir ağdayla alabilirsin kalınlaşmaz merak etme. sivilcelerin batık tarzın damı oluyor. ağdadan sonra kıl kökleri deri yüzeyine çıkmakta zorlanırlar. yine bu sitede okudum. dr cilt nemsiz kalınca deri yüzeyine çıkmakta zorlanıyor demiş. ve doğru da. banyodan sonra düzenli olarak yağ kullan farkını göreceksin. hatta bayodan sonra bir avuç tuzla masaj yapıp yıka (tuzun pealing yapma özelliği var) üzerinine bayo yağı. memnun kalırsın... ben faydasını görmüştüm

10. 16 Aralık 2009
  11. turkank

turkank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada bildiğimiz çiçek yağı değil aman. banyo yağı.. yanlış bilgi vermim. hatta ismini hatırlamadım. eczanelerde satılıyor. öğrenince yazarım. tabi istersen. mutlu kal...

12. 17 Aralık 2009
  13. mavirenk

mavirenk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sivilceler allerji olduğu için çıkıyor sanırım onun dışında çok fazla batık problemimde oluyor tabi.Tavsiyelerin için teşekkür ederim en yakın zamanda deneyeceğim.Banyo yağının ismini de verebilirsen çok mutlu oluruma.s

14. 17 Aralık 2009
  15. turkank

turkank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    balmandol banyo yağı...( eczanekerde satılıyormuş) ben denemedim ama alıp denicem. ben daha önce dalin bebe yağını kullanıyordum cilt nemlenince kendine geliyor. ayrıca kuaförüme de sormuştum neden böle oluyo diye. oda cildi nemlendirmen gerekiyor. ayrıca düzenli olarak kese yapman gerekiyor dedi. kan dolaşımın düzene sokuyormuş. hatta alma imkanın var mı bilmiyorum. bu akdeniz yöresine ait sert hatay keseleri oluyo. ıslanınca yumuşayanlardan. inan benim cildim çok sorunlu omasına rağmen bebek gibi olmuştu. hatta kuaföre gittiğimde aaa ne güzel alınır şimdi bunlar diye keyiflenmişti...-tatlicadiarzu-

16. 17 Aralık 2009
  17. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Ya arkadaslar ben seyi merak ediyorum Sırt dediginiz yer neresi? Baya baya omuzlarının hafif altı mı? Yoksa poponun üstümü direk.BEL yani.?

18. 19 Aralık 2009
  19. turkank

turkank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

kendine iyi bak .sevgiler...