Sırtımdaki Lekelere Cözüm Önerisi Olan Var mı?

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve demet_bora tarafından 4 Ocak 2008 başlatılmıştır.

4 Ocak 2008
    Konu Sahibi : demet_bora
  1. demet_bora

demet_bora Guest

nişanıma 3 hafta var ve benim omuzumdaki sivilceler hala gitmedi çıldırmak üzereyim tatlicadiarzu ne denediysem geçirmio büyük büyük izler lekeler var ve benim beğendiğim nişanlık strablez omuzlar tamamen açıkta napcam ben yaaa herkez ne biçim dicek bana senağlamasenağlamasenağlamasenağlama:a015:

2. 4 Ocak 2008
  3. benSule

benSule Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım stıck kapatıcılar var ondan sonrada ışıltılıbir pudra uygula
    hiç bişey belli olmaz
    yerimseniben

4. 4 Ocak 2008
  5. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    saçmalama istersen :mymeka: yani istersen diyorum.
    kim ne diyebilir sana yahuuuuuuu:mymeka:
    güzel bi kızsın senin sırtındaki sivilcelerden kime ne kuzum. seni seven öyle sevmiş. ama rahatsız olan sen isen profesyonel bir yardım almalısın ki 3 hafta çok az. sen yine de bir güzellik merkezi veya dermotolog yardımcı olabilir canım.
    lütfen böyle şeyler düşünüp nişanının keyfini bozma :1hug:

6. 4 Ocak 2008
  7. demet_bora

demet_bora Guest

haklısınız valla morel oldu sözleriniz bugün il işim kapatıcı ve ışıltılı pudra veya kremler bulmak olcak peki önerdiğiniz bir parlatıcı veya kapatıcı markası var mı

8. 4 Ocak 2008
  9. hilal1975

hilal1975 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    böyle stres yaptığın sürece geçmez bu sivilceler.Bi rahatla sakin ol :) Ondan sonra geçmezse kapatıcılarla saklarsın. Canını bu kadar sıkma, herşeyin bir çaresi vardır...

10. 4 Ocak 2008
  11. benSule

benSule Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu durumlarda avon un kapatıcısını kullanıyorum ışıltılı pudraya hiç ihyiyacım olmadı genelde yüzümde kullandığım için normal pudra işimi gördü ama senin dekolte bölgende ışıltılı olursa daha güzel durur....

12. 4 Ocak 2008
  13. demet_bora

demet_bora Guest

evet cok sitresliyim bi türlü aklımdan cıkmıo herşey aklıma geliyo nası geciceği bi sorun cıkıcakmı die düşünüp duruyorum birazda bişiler abartma huyum var bide ayrıntılara cok takılırım ben genede nolur nolmaz ışıltılı ışıltısız kapatıcı bişiler bulayım tşkür ederim yorumsuz bırakmadınız için beni

14. 4 Ocak 2008
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canımbenim hayırlı olsun ay darısı başıma ya:KK43: 23 yaşıma geldim daha benimkinin askerliği yüksek lisansı bilmem neyi var ay evde kalcam ya onu beklersem :KK43:( canım 3 hafta çok kısa bir süre o yüzden onlardan kökten kurtulman için çk fazla vaktin kalmamış açıkcası fakat geçici bir çözümle çok rahat kapattırabilirsin..saçını ve makyajını yaptıracağın kuaförden yardım alabilirsin mesela..arkadaşlar haklı canım çok da fazla takma bu tür basit şeyleri..bak ne güzel nişanlanıyorsun, birde hala nişanlanamayanları düşün :KK43: keyfini çıkar canım..

16. 4 Ocak 2008
  17. demet_bora

demet_bora Guest

canımsın valla burada paylaştıkça rahatlıo insan ne kadar güsel bi yer burası valla içim rahatlıyo darısı başına canım inş. hemen kavusursunuz gerçekten cok güsel duygular bunlar allah herkeze nasip etsin benim yaş 20 biras erken oldu ama mutluyum böle şeyleri çok takıorum ama çözümü olmayan şeyler değil allahtan

18. 4 Ocak 2008
  19. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    3haftada bu lekelerden kurtulman çok zor cnm lekeler uzun ve düzenli tedavilerle
    gitmektedir lekelerin zamanı ve durumu çok önemli nişanına yetişmesede daha sonra dokotora gidip derin soydurma yaptırabilirisn tabi bu işlem ancak kışın olur
    şimdilik kapatıcılarla idare etmek zorundasın cnm yerimseniben