sırtınız ağrıyomu:(((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ayxsxegxuxl34 tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ayxsxegxuxl34
  1. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 25haftalık hamileyim sırtım çok kötü belim değil sırtım özellikle akşamları başlıyo yatınca bile geçmiyo çok rahatsız ediyo başka bi hastalık olurmu çok korkuyorum ama öksürüğüm felan yok aynı durumda olan varmı ne yapmam gerekiyor?

2. 6 Şubat 2009
  3. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    hamileyken benim de çok ağrırdı,dr magnezyum vermişti.Dr'una sor,boşa ağrı çekme.Hayırlısıyla kavuşursun bebene inş

4. 6 Şubat 2009
  5. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende inanılmaz kalça ağrısı çekiyorum.gebelikte sırt bel kalça eklemlerinde açılma olur 20. haftalarda.doğumun kolay olması için.çok kötüyse doktoruna git sana ağrı kesici verir.bende yarın doktoruma gidicem.

6. 7 Şubat 2009
  7. canangezer

canangezer Guest

arkadaşlar bu ağrılarınız çok normal beli ve sırtı ağrıyanlar şunu bilsinlerki omurgaları şekil değiştiriyo önceden düz olan omurgaları şimdi içe doğru bir bükülme yaşıyor ilerliyen aylarda çocuk büyüdükce sırtınıza baktığınızda o çukuru çok rahat göreceksiniz.kalça ağrısı yaşıyan arkadaşlar ise pevis açıklığı olduğu için yani kalça yanlara doğru açıklık yaşıyo bu açılmayı yaşıyan arkadaşlar çok rahat doğum yaparlar drların bol bol yürüyüş tavsiyeleride sırf pelvisin rahat açılması içindir.hepinize rahat doğumlar ve sağlıklı hayırlı bebekler diliyorum.

8. 7 Şubat 2009
  9. Aysima

Aysima canım oglum ve eşim s.s. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende bel agrısı cekiyorum.hemde felekat 18 haftalık hamileyim.azcık iş yapsam yada yürüsem agrılarım artıyor.allah yardımcımız olsun.....:Saruboceq:

10. 8 Şubat 2009
  11. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    waayy demek rahat doğum yaparlar he bunu duymak güzel
    bel sırt kalça bacak kasık heryerim ağrıyor hepsindede ayrı panik yaşıyorum . gebeliğin getirisi ama korkuyor işte insan ... sağlıkla bi doğursak bi kavuşsak bebeklerimizee offff offfffffffffff ne zor bi bekleyiş bu yaa. zaman durdu geçmiyo sankii:1no2::CüvCüv:

12. 8 Şubat 2009
  13. reyes1414

reyes1414 MAVİMSİ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de sırtım ve kalçam çok ağrıyor sırt normalde kalça ağrısı çeken pek olmaz diyorlardı bende sebebini anlayamıyordum öğrendiğim iyi oldu herkese sağlıklı bebekler diliyorum

14. 26 Haziran 2013
  15. bernatiktas

bernatiktas Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Benimde çok sirtim ayırıyor hemde çok akşamları kopacak gibi agiriyor sandalyede oturuyorum gebeyim 6aylık oldu bebeğim.. Nedenini bilen arkadaşlar vardır.

16. 2 Temmuz 2013
  17. ayla1988

ayla1988 Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    nekadar özenli oturmaya çalışsamda sırtım çok ağrıyor şimdi pc başındayım yastık vs koydum ama çözümü yok :KK43:(