sırttaki sivilceler

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Mart 2009 başlatılmıştır.

14 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

sırtımda ve çok da az omuzlarımda siivilceler çıkıyor.. normalde sırtım çok güzeldir, pürüzsüzdür özellikle yazın.. sanırımm biraz stresle alakalı bi durum, fazla stres olduğumda sivilceler çıkmaya başlıyor.. ama yazın 1 tane bile olmuyor.. tam sutyen askılarına denk gelirse daha sıkıcı çünkü kaşınıyor ve o zaman devamlı elim gidiyor, oynadıkça kanatıyorum.. bunlardan nasıl kurtulabillirim?

2. 15 Mart 2009
  3. EU1

EU1 Guest

kimsede böle bi sorun yok galiba ne küsel, bi bende varmış :)

4. 25 Mart 2009
  5. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    yazın denize giriyorsanız, sivilceler bundan gidiyordur. deniz suyu sivilcelere çok iyi gelir.
    cilt tipinizle, yediklerinizle alakası olabilir. bir dönem yediklerinize dikkat ederseniz, geçip geçmediğini gözlemleyebilirsiniz.
    bildiklerim bu kadar... fisfisfis

6. 25 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

ben bunun için cildiye doktoruna gittim.Sırttaki sivilceler için ilaç yazmam,zararlı dedi.Sana reçete olarak deniz yazıyorum dedi:) Yazın geçiyor,deniz suyu+güneş iyi geliyor.

8. 25 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

sırttaki sivilceler için kabak lifi iyi gelir mi acaba ya benim suratımda nadir sivilce çıkar o da tek tük ama sırtım dolu o da beni rahatsız ediyor en yakın zamanda bunlardan kurtulmak istiyorum

10. 5 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

kışın denize girme ihtimali olamadığına göre nasıl geçecekler?
    önleyemiyorum da çünkü bunun için hiç stres olmamam gerekiyo ki bu da işi ve okulu bırakmak demek :) oooff off...

12. 14 Nisan 2009
  13. yanlxixzmelek

yanlxixzmelek gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı derten bende muzdaripim çaresini bilen yokmu çok moralimi bozuyorlar

14. 27 Nisan 2009
  15. Sem.

Sem. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sırttaki sivilceler karaciğerle alakalı bi problemmiş sanırım öyle duymuştum ama kişiden kişiye değişir tabi stresdir büyük ihtimalle . Bende stresten çıkıyo sürekli omuzumda ve berbat bi acısı oluyor :/

16. 19 Mayıs 2009
  17. minis

minis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    aynı durum ablamda da vardı kendini pek denize girmez doktora gitti denize gireceksin dedi

18. 1 Haziran 2009
  19. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    öncelikle temizlik önemli canım..kese uygula..asla tırnaklama dağalır ve iz kalır.imkanın varsa yazın bol bol yüz...stresten yağlı yiğceklerden uzak dur...karaciğerini temizlemek için:bol bol enginar ve kayısı tüket farkı görüceksina.s.