sırttaki sivilceler

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve gokceee tarafından 29 Nisan 2007 başlatılmıştır.

29 Nisan 2007
    Konu Sahibi : gokceee
  1. gokceee

gokceee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar
    sırtta cıkan sivilcelere karsı herhangi bir çözüm önerisi olan var mı???:uhm: bilenler lütfen yardımcı olsunnnn:çok üzgünüm:

2. 29 Nisan 2007
  3. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canim teyzemin tavsiyesi üzerine banyoda suya bir iki damla zeytin yagi damlatiyorum yikanirken,ve güzelce keseliyorum sirtimi. Daha yeni basladim,insallah etkisini görürüm. Ya birde biseyi farkettim,elimi ne kadar cok sirtima omzuma falan atarsam o kadar cok cogaliyor bu Allah´in cezasi sivilceler. En iyisi hic dokunmamak ama insan dayanamiyor bazen:)

4. 29 Nisan 2007
  5. CaRMiN

CaRMiN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cleosin-T diye bişe var.. Onu çıkan bütün sivilcelerine sürebilirsin.. Bana doktorum verdi ama doktorsuzda kullanılıyo..

6. 29 Nisan 2007
  7. gokceee

gokceee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim kızlar.başka önerisi olan yok sanırım.:çok üzgünüm:

8. 30 Nisan 2007
  9. EU1

EU1 Guest

evet kızlar yaz geliyo bu sorun beni yazları daha çok kasıyor rahat rahat tşört giymek istiyorum ne yapacağım bilmiyorum ne denediysem geçmedi ve oynadıkça daha çoğalıyor en son defne sabunu duydum ama denemedim.bunu deneyen bi arkadaş iyi geldini söyledi...

10. 1 Mayıs 2007
  11. CaRMiN

CaRMiN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Defne sabunu iyi geliyo,yosunlu sabun iyi geliyo,Sebamed in vücüd jeli iyi geliyo,bide sırtı iyi yıkamak lazım.Kendiniz yıkayamıyosanız haftada 1 annenize,ablanıza,kardeşinize,kocanıza vs. yıkatın.Yada hamama gidin,keselenin..Kese çok iyi geliyo.Ama bunların hepsini düzenli yapmanız lazım..

12. 1 Mayıs 2007
  13. Acil Servis

Acil Servis Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunlardan bende de var ama sabunla cleosinle falan geçmiyo normal sivilcede değil zaten volkan bigi patlıyo patlayınca içi delik oluyo ben şimdi kantarona başladım sürüyorum bakalım ne zmaan etki etcek

14. 1 Mayıs 2007
  15. gokceee

gokceee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım
    kantoron işe yararsa ve paylaşırsan bizimle cok sevinirim:)

16. 13 Mayıs 2007
  17. arwenclem

arwenclem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benimde kız kardeşimde var böyle bişey.aynen dediğin gibi acil servis.doktora gitmiş doktor içinden örnek alıp tedaviye başlıcaz demiş..ama sivilce gibi değil bunlar kocaman ve çok acayip :KK43: ilacın çok yan etkisi olcakmış çok üzülüyodu kardeşim :KK43:

18. 30 Mayıs 2007
  19. elnes

elnes Guest

arkadaşlar aynı dert bende de vardı. bir aydır zeytinyağlı sabun kullanıyorum, hem sırtımdaki hem yüzümdeki sivilceler geçti, izleri var şu anda biras, izleri bile soldurdu sabırla beklıyorum , inş onlarda zamanla geçer. sadece sabah, akşam ve banyoda onunla yıkıyorum . başka hiçbirşey kullanmadım tavsiye ederim..