Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve asis tarafından 3 Mart 2011 başlatılmıştır.

3 Mart 2011
    Konu Sahibi : asis
  1. asis

asis Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Sürekli bir çok konu başlığının içinde bu kremin adı geçiyor.

Kullananlar yorumlarını buraya yazarsa çok sevinirim

2. 4 Mart 2011
  3. banu48

banu48 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 2 aydır kullanıyorum sivilce izlerim için. sağ yüzümde ergenlikden kalma çukurlar izler vardı. şimdi % 80 oranında geçti. halen kullanmaya devam ediyorum tamamen geçecek çünkü inş. Lekerim geçti zaten 15-20 gün gibi bi sürede. mimikleride geçiriyor bu krem. ben çok memnunum...:nazar:

4. 4 Mart 2011
  5. efece

efece Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben de yorumlardan etkilenip aldım bu kremi. Bugün kullanmaya başlayalı 6 gün oldu. Yüzümde soyulmalar başladı özellikle çene bölgesinde. Ama cilt tonum sanki koyulaştı gibi az önce aradım satın aldığım kişiyi ve bunun beklenen sonuç olduğunu söyledi. Cildin verdiği reaksiyona göre kullanım talimatında değişiklikler yapılıyor. Sonucu çok merak ediyorum. Düzenli olarak kullanırsam işe yarayacağını düşünüyorum biraz da o yönde gelişmeler var gibi.

6. 7 Mart 2011
  7. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    30 günde lekelerin yok olacağı yazılıyor uzun süre kullanıp fayda gören oldumu sipariş verecem ona göre akızlar lütfn cevap verin nasıl bir krem kaç ml 30 gün yetiyormu çok umut veriyor ama sonunda yine hüsranan ugramak istemiyorum :KK43:

8. 8 Mart 2011
  9. efece

efece Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün 10 gün oldu kullanmaya başlayalı. Yorumları okuyunca açıkçası abatrıldığını düşünmüştüm ama ciddi anlamda faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Çenemde kronikleşen sivilce izi neredeyse tamamen yokoldu, yüzüm aydınlandı. Kaldı ki eşim bile farketti. Bu daha 10 günlük tedavi sonucu 1 ay sonra nasıl olacak çok merak ediyorum.

10. 8 Mart 2011
  11. mymelino

mymelino Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cildi kıpkırmızı yapıyomuuuu....soyuluyo mu ciltttt pekii....:KK54:

12. 11 Mart 2011
  13. lopezi

lopezi Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    16 gün filan oldu benim cildim kabuk atıyor kabuğun kalttığı yerde yeni leke olusuyor cildim öyle enteresan çünkü benim bende yıllarca leelerimle savaştım bakalım hayırlısı Allahtan şimdilik öyle aman aman bi gelişme yok eger benim lekelerim bile geçerse inşaAllah Allahın izni ile hemen hemen herkesin lekeleri geçer heralde çünkü lekelerim için harcadığım parayla minik bi servet biriktirmiştim şimdiye kadar...:KK43:

14. 11 Mart 2011
  15. eylos_25

eylos_25 RABBİM hayırlısı ver.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    fiyatını öğrenebilirmiyim kapıda ödeme imkanı varmı ?

16. 11 Mart 2011
  17. hersey.yolunda

hersey.yolunda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kremi bende çok merak ediyorum, sitesindeki yorumlara bakılırsa satıcı kullanım süresinde de baya ilgili görünüyor. O yüzden biraz daha ilgimi çekti, ürününün arkasında duruyor. Benim sivilcelerim de var lekelerim de... şu son 2 sene içinde cildim çok kötü oldu maralim çok bozuluyor. Ergenlikte bile yaşamadım bu sorunu, cildim bembeyaz pürüzsüzdü ama mahvoldu:KK43: Kullanmadığım ilaç krem doğal yöntemler kalmadı diyebilirim. Korkuyorum da artık daha da kötü olmasına yol açmaktan. Bu ürünü kullanmakta olan ya da kullanıp faydasını gören arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Cilde bir zarar vermeden gerçekten söylendiği gibi etkisi var mı?

18. 11 Mart 2011
  19. efece

efece Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet cildim kızardı. Daha sonra da pul pul soyulmaya başlıyor. Soyulması biraz uzun sürecek gibi. Soyulan yerlerde çok hafif bir yanma oluyor üzerine sık sık bepanten krem sürüyorum. Biz annemle birlikte kullanmaya başladık onun lekeleri nerdeyse 30 yıllık. Dün görüştük cildinde baya bir açılma var. Akşam Kremi sürüp yatıyorum. Sabah yüzümü yıkadıktan sonra bepanten krem sürüyorum. yarım saat kadar sonra da güneş koruyucu krem sürerek güne başlıyorum

gulsen13 bunu beğendi.