Şişkoyum Ama Mutluyum!

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve esmoş tarafından 19 Nisan 2007 başlatılmıştır.

19 Nisan 2007
    Konu Sahibi : esmoş
  1. esmoş

esmoş Guest

Şişkoyum ama mutluyum diyen bayanlar burda toplanabilir.Gerçi bunu itiraf edecek kaç babayiğit çıkacak bilmiyom ama görces bakalım:1yes2:
    şişkoyum ama mutluyum çünküüüü;:sm_cool:
    istediğimi yiyebiliyorum,sabahları aç karna bilmem neyin suyu bilmem neyin sapı bilmem neyin püskülünü yeyip içmek zorunda değilim,sabah yediğim bir kibrit kutusu kadar peynirden sonra ara öğünde yiceğim alt tarafı bir elma için dakikaları saymıyorum,öğlen 3 kaşık sebze yemeğimi yerken akşam yiyeceğim sınırsıs salata için sevinemiyorum,etrafıma baktığım zaman herkesin bir manken edasıyla zayıf olmadığını görüyorum,38 beden yerine 42 beden olmak benim hayatımın sonu değil,olur olmas zayıflama hapları içip vücudumun dengesini bozup doktor köşelerinde sürünmüyorum,gram gram kalori hesapları yapıp psikolojimi bozmuyorum,herşeyden önemlisi sağlıklıyım ve zayıf ama sağlıksıs olmaktansa şişko(balık etli diyelim abartmayalım)olup sağlıklı vede mutlu olmayı tercih ederim.:1closedeyes: :dilcikar:
    NOT:bu saydıklarım tabi 5 -10 hatta 15 kilo faslası olanlar için yoksa obezim ama mutluyum demiyom yane:Roflol:

2. 19 Nisan 2007
  3. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    yürrrrüüüüüü esmoşum kim tutar seni:Roflol:
    evet ben de 42 bedenim ama mutlu değilim be esmoşum...ama yine de bu itirafından dolayı seni kutlamak istedim...şişko ama mutlu olmak zor bişi bence...ben mutlu hayat dolu bir insanım ama kilolarım konusu bunun dışında esmoşcum:çiçek:

4. 19 Nisan 2007
  5. inxsxirah

inxsxirah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok güzeldi yaa,çok güldüm saol.
    Bende şişkoyum ama mutluyum 40 beden giyorum ama bana yakışıyor,boyum 1.70 kilom 68, 5 kilo fazlam var ama hiiiiiiiiiiç umursamıyorum beni seven böyle sevsin :)) çok şükür seviyolarda,ayrıca tombiklere karşı hep sempati duymuşumdur,çok sevimli gelirler bana :) bende öyleyim ondan mı bilmem.
    Ama sağlıklı olalımda kilo önemli değil bence,tabi belirttiğin gibi "obezim ama mutluyum" diyecek kadar abartmamak şartıyla :)))

6. 19 Nisan 2007
  7. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 40 bedenim çook güzel ve çook sexiyim...kusura bakmayın hiç mütevazı olamayacağım bu konuda:KK66:)

8. 20 Nisan 2007
  9. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadarcıkmıyızz:bbo: :bbo: gerçi ben kendimi kilolu görmüyorum,hatta 48 bedenden 40 bende düşünce insan kendini acayip zayıf hissediyo:sm_cool:

10. 20 Nisan 2007
  11. esmoş

esmoş Guest

:Roflol: bende geçen sene 65 kiloyu beğenmesken doğumdan sonra 72 kiloya çıkmıştım şimdi tekrar 65 kiloya gelince kendimi süper ötesi fıstık gibim hissediyom valla:smiley-cool: beğenen böle beğensin anacım rejim mejim hiç uğraşamam valla:1closedeyes: :sm_cool:

12. 20 Nisan 2007
  13. putzie

putzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esmoş bende şişko sayılırım birara çok mutsuzdum aşırı kilo almıştım ama şu anda o aşırıları verdikten sonra daha mutluyum hele o kalanlarıda verirsem ters takla atacam.

14. 20 Nisan 2007
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bende siskoyum valaha kim ne derse desin ama artik siskoluga son vercem allahin izniyle azcik bakalim dimi kendimize ben var olmak sisko ama ben var olmak kilo vercem oleyyyyyyyyy

16. 20 Nisan 2007
  17. AyseniL

AyseniL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla ne iyi mantık heee, toplumu şişko yap göze batma :Roflol: :Roflol: , bakalım esmoşumun aklına daha ne dahi fikirler glicek :Roflol:

18. 20 Nisan 2007
  19. esmoş

esmoş Guest

ben var olmak balık etlii ben var olmak güssell ben var olmak mutluu ben başlamak rejiminede bilmem neyinede:dilcikar: