Şişli Hospitalium Dr. Demet Par hastası olan varmı acillllll

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve dtbernat tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : dtbernat
  1. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar demet hnmın hastası olan varmı nasıl biridir memnun kalan kalmayan yazarsanız çok sevinirim

2. 23 Şubat 2010
  3. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    şişli hospitaliumla ilgili bilgisi olan varsa onuda paylaşabilir yada orada herhangi bi drla ilgili

4. 16 Nisan 2010
  5. FLZ78

FLZ78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    demet par, şişli hospitalium'da kadın dogum uzmanı... yeni tanıştım. şimdilik iyi ki tanışmışım diyorum. idrar yolu enfeksiyonu tedavimi gerçekleştirdi ve aynen söylediği zaman diliminde sonuç aldım, ıstırabını çeken bilir ancak...

farklı bir doktorda polikistik over tedavisi düşünüyorken, demet hanıma karar verdim. zira çok insancıl ve çok güleryüzlü... bilgili bir doktor aynı zamanda... kararınızı etkilemek istemem ama iyi bir doktorun, aynı zamanda da insancıl olması gerektiğini düşünüyorum. evvelki doktorum türkiye hastanesinden nevra topalismailoglu idi.

demet hanımın güleryüzü bana belki de bu yüzden ilaç gibi geldi :) yani özetle demet hanımı şiddetle tavsiye ediyorum ben...

6. 19 Nisan 2010
  7. emine_ozer

emine_ozer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende gittim demet hanıma çok açıklama yapmıyo ama napalım en yakın hastane orası inş doğumhanesi ve doğum rahat geçer ilk çocuğumda çok piskolojim bozuldu zeynep kamilde yaptım o yüzden özeli tercih ettim ümraniye hospitalyumda doğum yapan arkadaşlarımda çok memnun kaldı hatta erdemden daha iyi olduğnu bile söylüyorlar tabi yaşamadan bilemeyiz

8. 15 Haziran 2010
  9. ayzays

ayzays Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben gebeliğimin 16.haftasından beri demet hanıma gidiyorum ve onunla konusmadığım konusamadığım bişey yok acıkcası,cok cana yakın cokda güler yüzlü bir bayan ilgilenmesi beni memnun ediyor fazlasıyla bakalım doğumda nasıl onuda inş.sağ salim atlatırsam payLasırım sizlerle :KK66:

10. 7 Eylül 2010
  11. emine_ozer

emine_ozer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bilmiyorum doğum yaptınızmı ama ben doğum yaptım sezeryanle ilki normaldi demet hanım yaptırdı doğumu saolsun herşey çok güzel geçti allaha şükür ve ilgiden çok memnundum sadece biraz duvarlar felan pisti akmış felan ama baş hekim talimat vermişti belki ben çıktıktan sonra tamir edilmiştir bilemem doğumdan önce odaları gezmenizi tavsiye ederim benim 2 ay oldu allah sizleride kurtarsın

12. 26 Ekim 2010
  13. ipexgximu

ipexgximu Tombik Pamuğum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Buradaki tavsiye üzerine bugün Demet Hanım'a gittim. Bir kere güler yüzden pek eser yoktu. Daha çok devlet hastanesinde muayene oluyormuşum gibi hissettim. Bebeğimin sağlığını merak ettiğim için gitmiştim mesela. Ultrosunun monitörünü kendine çevirdi. İncelemeye başladı. 2 dk sonra ben görmek istediğimi söyleyince bana çevirdi bi zahmet. Kesinlikle önermiyorum.