şişlikler indikçe burun ucu kalkar mı yoksa daha aşağıya düşer mi?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve asilem44 tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : asilem44
  1. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bir hafta önce ameliyat oldum.henüz çok şiş suratım.burnumun ucu da hala şiş.çok kalkık bir burun yapmamış doktorum bana.ama daha kalkıkta olabilirdi diye düşünüyorum.alçı çıksın sizlerle fotolarımı paylaşacam.merak ediyorum:zaman geçtikçe burun ucu daha da kalkıyor mu yoksa daha aşağıya doğru mu kavisleniyo.hani şimdi kalkıklığı iyi gibi ama zamanla şişler indikçe aşağıda durur mu.ben şimdiki gibi kalsın istiyorum.zamanla aşağı düşmesinden korkuyorum.zaten eski burnum düşüktü.bari bir fark olsun istiyorum.ameliyat tecrübesi olanlar bilirler bu durumu.zamanla sizlerde nasıl değişiklik ler oldu?

2. 2 Şubat 2010
  3. crazy46

crazy46 dilber-i rana... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence ınıyo sısıler ındıkce canım yaa benımde 5. gunum cok kalkık duruyor bende ondan rahatsızım ama burdakı arkadasların resımlerınden gordugum kadarıyla sısler ınınce bıraz daha normal duruyor sankı burun ucu .... mesela ben amelıyattan cıkınca da burun ucum normalmıs
    ama yuzum sıstıkce fare gıbı oldum:)))

4. 2 Şubat 2010
  5. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm kimse bisey yazmamis ben yardimci oluyum bari
    zamanla burun iniyo ilk zamanlar alci ve bantlardan dolayi burun felaket kalkik görünür sonradan iner
    ben henüz ameliyat olmadim ama forumda hep bunlari okudum önce domuz burnu gibi kalkik oluyo zamanla normale dönüyo diyolar

6. 2 Şubat 2010
  7. __fstk

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ayy benden önce crazy46 yazmis hic farketmedim daha dogrusu ben yazarken yazmis heralde :kedi:

8. 2 Şubat 2010
  9. crazy46

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3 fıstıkcım ıcımı pek bı rahatlattı senın sozlerın... ızlenımlerımı pekıstırdı cunku,benı gorsenız 5. gunum kacarsınız korkunc morluklarım var ve ucu fena kalkık fare gıbıyım resmen ama ınecek dıye bekleyıp duruyorum-tatlicadiarzu-

10. 2 Şubat 2010
  11. __fstk

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    5nci gününde olduguna göre henüz bantlardan fln kurtulamamissindir demi alcin ciktimi??
    alcidan bantlardan kurtul zamanla incek emin olabilirsin yerimseniben
    güven bana rüyalarimi bile estetikle geciriyorum :roflol: o kadar cok arastiriyorumki yakinda profesör olcam :roflol:

12. 2 Şubat 2010
  13. crazy46

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3walla daha tamponlarım bıle alınmadı kı benım doktor bır hafta tutuyor o sebeble kan pıhtılarımdan da kurtulamadım o sebebledde cırkınım sanırım suan neyse gececegını umıt edıyorummm..
    ılk amelıyattan cıkınca supermıs burnum doktor o halı alacak ıste dıyor hıc sıs falan yokkenkı halı annem ve arkadasım bebek gıbıydı dıyorlar ama sımdı gorunce gulmekten oluyolar mafoldumben dalga gecıyorlaarrr ama olsun ben geccegıne ınanıyorumm:eek: sen nezaman amelıyat oluyorsun canım???

14. 2 Şubat 2010
  15. crazy46

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bıde ben cok sısmedım sankı oyle gozlerım falan kapanmadı yanı sadece yanaklarım asagıya sarktı:roflol: bırazda goz altlarımda morluk var ama ben hıc buz falan uygulamadım gunde 2 kez falan uyguladım o sebeble normal galıba ...

16. 2 Şubat 2010
  17. jacostezrn

jacostezrn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    şişlikler indikce yukarı doğru kalkma gibi bişey olmaz. hatta en kalkık halleri şiş halleridir
    şişlikler indikce burnun enine boyuna daha inceleşir, burun deliklerin küçülür. normale döner yani hersey:)
    bende böle oldu en azından:)

18. 2 Şubat 2010
  19. supergirll

supergirll miracles ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde ilk hafta domuz burnu gibiydi,korkunçtu..20 gün oldu indi baya normale döndü yani insan burnuna şükürler olsun ki..kaydirigubbakcemile2:nazar: