sisliklerim ne zaman iner ?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve casbanshee tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : casbanshee
  1. casbanshee

casbanshee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaslar
    1 eylulde burun ameliyati oldum.yaklasik 25 gun gecti ama hala burnumu cok sis hissediyorum ve disardanda oyle gozukuyor.burnumde hem devaluasyon vardi hemde egrilik yani estetikte oldum..sislikler konusunda tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim

2. 22 Eylül 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm şişlikler hemen gitmeskiii:)burnunun şişi 6 ayda hızlı deişim göstercekkk..şuanda burnunu hissetmemen çok normal daha 2-3 ay hisedemessin:)

4. 22 Eylül 2010
  5. casbanshee

casbanshee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    forumda yazilanlari baya okudum herkes sislerin yavas yavas inecegini solemis o yuzden biraz icim rahatladi =) ama genede sormak istedim boyle koca burun gezmek istemiyorum =)

6. 22 Eylül 2010
  7. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şişlerrin tamamı 6 ayda ancak iner.Ama %80 i ilk 3 ayda gidiyor.geriye kalanı da 6.aya doğru iniyor.benim 8 ay bitti.daha yeni yani burnumun ucunu eski burnum gibi hissdeiyorum.Uç kısmı en son iyileşir zaten.Sabretmen lazım canım..

8. 22 Eylül 2010
  9. eso_

eso_ Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yaw ben de bi faydası olur belki diye maydonoz suyunun dibine vuruyorum:p suratımda hiç kalmadı ama burunda bi değişiklik olmayacak sanki

10. 22 Eylül 2010
  11. casbanshee

casbanshee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim suratimda da var su an hala yanaklarimda ozellikle.bekliyorum biraz sabretmek gerek sanirim

12. 26 Ağustos 2011
  13. flyer

flyer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben üçüncü haftamdayım ona rağmen burnumdaki hissizlik nerdeyse tamamen gitti ve gözüme çok güzel görünüyor yani boyut ve şekil olarak böyle kalsa bile razıyım ben o derece :21: sadece şunu merak ediyorum burnumun bir tarafında eskiden daha çok problem vardı doğal olarak amelyat sırasında o kısımla daha çok uğraşılmış oldu ilk bir kaç günümde diğer tarafa nazaran çok daha fazla ödem olmuştu. şimdi o taraftaki burun kanadım sadece benim farkedebileceğim kadar daha şiş diğer taraftan. arkadaşlarım ve ailem öyle olmadığını söylüyor ama ben daha şiş olduğunu hissediyorum. ne zaman eşit olduğunu hissedebilirim acaba?

14. 27 Ağustos 2011
  15. Aylisch

Aylisch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hepimize sabir ve güzel bir sonuc diliyorum!!! Sabir sabir sabir! :KK71:

16. 29 Ağustos 2011
  17. oz_gul

oz_gul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    235
    Ödül Puanları:
    93
    2 hafta oldu amelıyat olalı bandajımı cıkardım bugun ama sankı burun kanatlarım eskısındende kocaman:KK43: burnum eskısınden daha buyuk..benım burun derım cok kalın ondan mı acaba:KK43: off off :KK43:

18. 29 Ağustos 2011
  19. tekol

tekol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    18.gunummm ve aynı durumdayız.cok sıkıldım artıkk.eskı benle alakam yok.cok antıpatık bı yuz ıfadesı aldı yzum ve cok mutsuzummm