şişlilk var mı sizde de

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve minikkuzum tarafından 25 Şubat 2008 başlatılmıştır.

25 Şubat 2008
    Konu Sahibi : minikkuzum
  1. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba kızlar.el ve ayaklarınızda şişlik oluyor mu.nelere dikkat ediyorsunuz olmaması için.ya da olmaması için ne yapıyorsunuz.merak ediyorum benim ellerim şişti tuzu ne kadar kullanıyorsunuz.asıl zorluklar bundan sonraymış öyle mi.paylaşırsanız sevinirim.:teytey:

2. 25 Şubat 2008
  3. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Benimde ellerimde ve ayaklarımda şişlikler başladı..Yürüyüş yapmaya ve çok su içmeye çalışıyorum..İki gündür tuz konusunda daha dikkatliyim, daha doğrusu artık ekstra tuz kullanmak yerine peynirde ve zeytinde olan doğal tuzlarla idare etmeye çalışacağım, başarabilirsem.. Bu aylara göre bunlar normal canım merak etme..

4. 25 Şubat 2008
  5. Eylul Ecrin

Eylul Ecrin Guest

Günaydın canım...27 haftalık hamişim bende...şişlik bende hiç olmadı tuza çok dikkat ediyorum doktorumunda tavsiyesi buydu tuzu çok fazla tüketme olduğu annem yüksek tansiyon hastası olduğu için yemeklere az tuz atardı o bende de alışkanlık oldu ve az tuz kullanıyorum şimdide faydasını görüyorum canım sanada tavsiyem tuzu azaltman yüzüklerim bile çok rahat oluyor hala...sağlıcakla kal sevgiler

6. 25 Şubat 2008
  7. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    demek ki ben tuz suçlusuyum.cok da severim valla tuzu.daha dikkat edecem artık sagolun kızlar.ben de 28 haftalık oldum bu arada:teytey:

8. 25 Şubat 2008
  9. Ansaneri

Ansaneri мιηιк кє&#8 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 28 haftalık hamileyim benim şişliklerle ilgili bi sorunum olmadı bazen akşamları ayaklarım şişiyor o kadar da normal bende fazla tuz tüketmiyorum sanırım bunun avantajı var

10. 27 Şubat 2008
  11. ranam1

ranam1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 28.haftalık hamileyim bende de çok şükür şişlik falan olmadı.bol bol yürüyorum ve su içiyorum.galiba onun faydası olabilir

12. 28 Şubat 2008
  13. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    yasemincim, benim de bacaklarım ve ayaklarım şiş...ama ebrunun da dediği gibi bunlar normal sanırım. Ayakların altına yastık koyup dinlendiğiniz vakit şişlikler iniyor ve toplar damarlar rahatlıyor bu sayede sindirim sistemi çalışıyor, bu biriken suyu idrar yoluyla atıyoruz... :KK66: