Şişme yatağı tavsiye ederim...

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve benkibele tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : benkibele
  1. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    kisssssslar, ben sisme yatak aldim yatili misafirlerim icin. benim esim dogulu. gelenimiz gidenimiz cok olur. ne kadar cekyat vs olsa da yatak lazim oluyor. ben de sisme yatak aldim ve ilk defa gelen misafirime denedim. inanilmaz rahat oldugunu soylediler. cift kisilik. queen size. pompasi da sisme yatakla birlikte geldi. yer sorunu yok. indiriyorsunuz havasini. koy cekmeceye. cok pratik.

tavsiye ederim...

2. 6 Temmuz 2008
  3. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim nasil o acilan kapanan yataklar biraz tarif eder misin?

4. 6 Temmuz 2008
  5. EU1

EU1 Guest

katlamalı demir karyolası oluyor altında yatakla beraber ortadan ikiye dogru katlanıyor.

6. 6 Temmuz 2008
  7. EU2

EU2 Guest

Biz de aldık,uzaktan kumandalı,sertlik ayarı yapılabilen şişme yataklardan.3 dakkada şişiyor..yerimseniben

8. 6 Temmuz 2008
  9. kakule

kakule Guru Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    306
    bende sürekli kullanıyorum hatta biz yatıyoruz yazın onda.. bu ikinci yatağımız birini kızım yaktı ve patladı haliyle.. yazın yatak odamız çok sıcak olduğu için salona yere atıp orda yatıyoruz bende tavsiye ederim çok çok rahat üstelik... havasınıda hiç indirmem akşamları yatak odama koyuyorum...

10. 6 Temmuz 2008
  11. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ben de misafir icin almistim. ABD deyiz. burada geciciyiz. 2 sene icin geldik ama haliyle yatiya misafir geliyor. ilk defa gecen denedik. cok memnun kaldik. benimki uzaktan kumandali degil ama otomatik pompa. agzina takip dugmeye basiyorsun sisiriyor. ugrasmiyorsun yani.

giderken 1 tane de tek kisilik alacam. TR icin.

katlamali yataklardan benim var Tr de. ama onun uzerine de yatak lazim. hem yer kapliyor. benim icin onemli olan yer kaplamamasi. dokuntuden gereksiz esyadan hic hoslanmiyorum.

12. 6 Temmuz 2008
  13. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim markasi neydi.kaca aldiniz?

benim aldigim 29 Dolar. yani 40 milyon queeen size. pompa dahil.

14. 6 Temmuz 2008
  15. EU2

EU2 Guest

Comfort Quest çift kişilik 2 katlı şişme yatak.uzaktan kumandalı ama fişe takılıp da şişirebiliyoruz.üstüne de çarşaf koymadan önce koymamız için şiltemsi 2 kat ayrı bişeyler vartatlicadiarzu
    Sertlik ve yumuşaklık ayarı yapılabiliyor...
    Ben internetten aldım yaklaşık 200 ytl civarıydı sanırım:eek:

16. 1 Şubat 2009
  17. yemektutkusu

yemektutkusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben beş sene önce aldım ve çok memnunum hiç yer kaplamaması ve her yere götürülebilmesi inanılmaz bir kolaylık. Bu arada patladığı zaman yama yapabileceğiniz bir parçası yok mu? Benimkinin içinden öyle bir parça çıkmıştı çok şükür patlamadı ihtiyaç duymadım ama onu görünce çok sevinmiştim. Benim bir tek kişilik birde çift kişilik set halindeydi airospace markası, çok pahalıydı aslında 250 tl civarındaydı ama ben verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum. Sadece evde değil köye annemlere tüm kardeşlerle birlikte ziyarete gittiğimizde de götürüp kullanıyoruz.Yer sorunu yaşayanlara gözü kapalı tavsiye ederim.

18. 26 Şubat 2010
  19. serro

serro Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizde şişme yataklardan almak ıstıyoruz, alanlar ve tavsıye edenler tam adıyla yazarsa hatta aldıgı yerıde yazarsa memnun olurum, bıraz arastırdım da bir sürü çeşit var