Şişme yatak marka önerisi bekliyorum.

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve benkibele tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : benkibele
  1. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar, benim gidenim gelenim cok olur. sisme yatak kullananiniz var mi? memnun musunuz?

misafirleriniz memnun mu? kendiniz yattiniz mi?

kayinvalidemler gelecek. yun yataklari vardi hepsini kaldirdim depoya. simdi yerine rahat edemeyecegi bir sisme yatak koyarsam beni tefe koyar. rahat olmali ki, anne bak ne gerek var yun yataga. mis gibi yattin iste diyebilmeliyim. ama 3 ay kalacak:KK43:

2. 6 Ekim 2009
  3. selenimo

selenimo çok şükürrr. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    şişme yatakların en kalitelisi bile normal yatak gibi olmaz, hele birde kayınvalideni yatıracakmışsın hemde üç ayyy:1shok:
    alışık olmayanlar yatamıyor onlarda bende var, illaki marka istiyosan bendeki coleman marka,
    ucuzların yüksekliği az oluyor,onlar daha rahatsız, yüksek olsun eğer alacaksan,Ama kaynana üç ay yatmaz söliyim.

Son düzenleme: 6 Ekim 2009
  4. 6 Ekim 2009
  5. selenimo

selenimo çok şükürrr. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    şişme deniz yatağını düşün rahatlık olarak fikir versin diye söylüyorum.Sen depodan yün yatağını çıkar bence.gençler yatar ama yaşlılar belki rahatsız olabilir,alışık olmadıkları için.
    bilmem aydınlatıcı oldumu.

6. 8 Ekim 2009
  7. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim sagol;asin. gorumcem genc o yatar belki:)

8. 9 Ekim 2009
  9. mamun

mamun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CaNIm ben ABD ye geldigimde aldIm yuksekligide iyi valla bize bi misafir gelirse onda yatacak ama ne yalan soyliyim yatak gibi degil!bi kere yanindaki kImIldasa sen uyaniyorsun..Bi de Kaynanan yatcak aman diyim hemde 3 aymafoldumben

10. 28 Aralık 2010
  11. Survivor

Survivor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar geçen kurban bayramında için misafirler için intex.com.tr sitesinden 67738 model çift kişilik şişme yatak aldım çok kullanışlıydı motoru yatağın içindeydi sadece fişe taktık 4,5 dakikada yatak şişti yaklaşık aynı sürede motoru yatağın havasını da boşaltıyor çok hoş bir şeydi.Yanlız bizim apartmanda bir komşum hem koltuk hemde yatak olandan almış çok şikayet ediyordu.Benim yatağı gösterdim oda beğendi.Beş fonksiyonlu olanlar plastikmiş çarşaf serdiğinde kayıyormuş.Yatmak için yatak almak lazımmış Tavsiye etmiyor koltuk olanlarını

12. 3 Ocak 2011
  13. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Benim evim de 2 odalı olduğu ve birinde biz diğerinde de oğlum yattığı için mecburen şişme yatak alarak yatılı misafir olayına çözüm bulduk. Ben 3 sene önce intexin motoru içinde olan modelinden aldım, kısa zamanda şişiyor ve indirmesi de aynı şekilde kolay oluyor. Kayınpederim ve eşi bize geldiğinde onda yatıyorlar, rahat da uyuduklarını söylüyorlar her seferinde ama ben yatmayı hiç denemedim. Benimkinin üzeri plastik değil, kadife gibi bir dokusu var, dolayısıyla çarşaf kayma problemi de olmuyor. Yerden yüksekliği de gayet uygun, tavsiye edebilirim...

14. 8 Ocak 2011
  15. Dranas

Dranas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende şişme yatak arıyordum inteks marka bakayım

16. 5 Ekim 2011
  17. hevees

hevees Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Eşim hafta sonu misafirlerimiz için almıştı cosfer diye bir marka açtık şişirdik ama öyle ağır bir kokusu vardıki cesaret edip misafirleri yatırmadık çekyatta yatırdık.Eşim binbir zorlukla ertesi gün iade etti ben de kadınlar kulubinde ararken arkadaşların tavsiyesi üzerine ntex ime Yatak,Havuz,Bot sitesinden 66962 diye bir model aldım tıpatıp evdeki yatağın aynısıı imal etmişler önce kendim denedim intex gerçekten yatakta bu işin uzmanı harika.

18. 21 Ocak 2012
  19. hewal

hewal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Tavsiyen için teşekkürler canım ben biraz titizim internette değilde görerek almayı severim ntex ime Yatak,Havuz,Bot sitesini inceledim hatta bahçelievler haznedar daki showroomuna gittim senin satın aldığın 66962 modeli açıkta vardı üzerinde birazcıkda yattım:KK14: çok güzel şey ama benim misafirim tek kişi o yüzden 66962 modelinin tek kişiliği vardı 66964 ben ondan aldım showroomda ebrulinin pilates ürünlerinden tutunda şişme havuza kadar intex in tüm ürünleri vardı.Ben onay verdim iyi marka intex