Sistit .....Paylaşım alanı...

Konusu 'Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları' forumundadır ve Revolucion tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

11 Nisan 2007
    Konu Sahibi : Revolucion
  1. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benimde yıllardır başım sistitle dertte.halk arasında sidik acısıda denen bu meretten ne ilaçlarla nede alternatif tıp yardımıyla kurtulamadım.tam geçti rahatladım diyorum birkaç ay geçmiyoki tekrar etmesin. bu konuda bana yardım edebilelecek biri varmı acaba?

2. 11 Nisan 2007
  3. Acil Servis

Acil Servis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun , bende kadın prostatı diorum:))
    sen yaz kış kendini sıcak tutacaksın bide nie kronik dr a sordun mu

4. 11 Nisan 2007
  5. Revolucion

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    deme be güzelim zaten yılmış durumdayım.bu arada teşekkür ederim ilgine.yapılan testlerde bir şey çıkmadığı için doktorum çok tutmaktan olabileceğini düşünüyor.fakat işim gereği hep spor salonlarında yani soğuktayım ve en az 40 dk. ders boyu tutmak zorundayım.korktum şimdi sende böyle deyince.

6. 11 Nisan 2007
  7. belissimo

belissimo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de arada oluyor.ama senin kadar sık değil.bir kaç sene de bir.öncelikle doktorlar vajınayı yıkamamak gerektiğini söylüyorlar.bir de benim işime çok yarayan bi fikir verdi arkadaşım.bildiğimiz viks çok iyi geliyor.azıcık idrar yaptığın yere tuvalet kağıdıyla sürüyorsun:))ilk başladığında özelikkle ilaç kullanmadan atlatıyorum.bu dönemde ayaklarını da sıcak tutuyorsun ama.birazcıkta dinlendin mi tamam.umarım işine yarar.

8. 11 Nisan 2007
  9. belissimo

belissimo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada unutmadan eşlerinde dikkat etmesi lazım

10. 11 Nisan 2007
  11. angelsem

angelsem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ANTİKACIM SENİN GİBİ BENDE BU DERTTEN (DERTTEN DİCEM ÇÜNKÜ GEÇMİO)VILLARDIR ÇEKİORUM CANIM.NELER VAPTIM NE DOKTORLARA GİTTİM OLMUOR.BİR TÜRLÜ GEÇİREMİORUM.EN SON GİTTİĞİM ÜROLOG BANA SİSTOSKOBİ VAPTI ANCAK BU ŞEKİLDE GÖREBİLİRİZ MESANEVİ DEDİ ÇÜNKÜ BENİM TAHLİLLERDE (İDRAR TAHLİLİM VE İDRAR KÜLTÜRÜM) TEMİZ ÇIKIORDU.VANMAM HİÇ GEÇMEDİĞİ İÇİN DOKTOR OZAMAN MESANEDE SORUN VARDIR DEDİ VE SİSTOSKOBİ VAPILDI.MEĞER BENİM İDRAR TORBAM İLTAHAPTAN TIKANMIŞ İLTAHAP ORAVI RESMEN KİREÇLENDİRMİŞ VE İDRAR VOLLARIMDA TIKANIKLIK OLUŞMUŞ VE DARALMA BUNU GEÇİRMEK İÇİN 2 AV SÜREKLİ GİTTİM İNCE KALIN OTA BOV OLMAK ÜZERE BÜSSÜRÜ ÇUBUKLA İDRAR DELİĞİMDEN İÇERİ SOKARAK TIKANIKLIĞI AÇMAK İÇİN UĞRAŞTI DOKTORUM.ÇUBUKLAR İÇERİDE DURUKEN MESANEME İNCE 1 BORUVLA GİDİLİP ÜZERİNE O BORUDAN ANTİBİVOTİK UVGULANDI 2 AV TEDAVİM SIRASINDA ÇOK ACI ÇEKTİM TEDAVİ ÇIKIŞINDA OTURCAK VER BULAMIODUM ACIDAN BERBATTI .OKADAR ACI ÇEKMEME RAĞMEN KEŞKE GEÇSEVDİ HALA ACIM VAR BİRTÜRLÜ TAM OLARAK GEÇMİOR.AMA TEKRAR GİDİP KONTROL OLMAVA BİLE KORKUVORUM AVNI ŞEVLERİ TEKRAR VAPARMI DOKTORUM DİVE BEN BUNLA VAŞAMAVA ÇALIŞIORUM ACI AMA GERÇEK BU HASTALIĞIMA ALIŞMAK ZORUNDAIM GEÇMİO ÇÜNKÜ.AMA DOKTORUMUN OZAMANLAR BANA TAVSİVESİ BOL BOL SU İÇ SIVI TÜKET TUTMA HEMEN VAP AVAKLARINI ÜŞÜTME SICAK TUT TERLİKSİ EVDE DOLAŞMA.BUNLARI VAPIORUM ÇOK SU İÇTİĞİM GÜNLER ÇOK SIK ÇIKIVORUM VE ACIM BİRAZ DAHA AZ OLUOR .AH AHHHHHHHHHHHHHHHHHHH ANNEMİ KÜÇÜKKEN HİÇ DİNLEMEDİM Kİ HİÇ KORUMADIM KENDİMİ TERLİKSİZ DOLAŞMA,AKLET GİVMEME(KIŞIN BİLE)TUVALETİM GELDİĞİNDE SIKIP TUTMAK HEMEN VAPMAMAK HEPSİNİ KAFASIZCA VAPTIM SONUÇ ANNEMİM SÖZÜNE GELDİM HASTA OLDUM MÜZMİN BİR HASTALIK HEMDE HİÇ GEÇMİO NEVSE ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR EN AZINDAN ÖLDÜRÜCÜ DEĞİL (UMARIM) KENDİNE İİ BAK KAFANI ŞİŞİRDİM ONUN İÇİNDE KUSURA BAKMA :çok üzgünüm:

12. 11 Nisan 2007
  13. Acil Servis

Acil Servis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok büyük geçmiş olsun ikinizede antikacım sen belki bunyen farklıdır korkma ben kendimden örnek vererek yazdım sıcak tutu die bide ders öncesi sıvı tuketme dene bakalım yardımı olucak mı

14. 11 Nisan 2007
  15. angelsem

angelsem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ANTİKACIM KUSURA BAKMA BEN BÖVLE ANLATTIM AMA KENDİ ACIMI HİSSETTİĞİM İÇİN NASIL OLDUĞUNU BİLDİĞİM İÇİN DAVANAMADIM HER ŞEVİ PAVLAŞMAK İSTEDİM.BU ARADA DOKTORA HİÇ GİTTİNMİ DURUMUN NASILMIŞ İNŞALLAH DÜZELİRSİN .KENDİNE İİ BAK :a015:

16. 11 Nisan 2007
  17. Revolucion

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle hepinize çok teşekkür ederim.seni çok iyi anlayabiliyorum angelsem aynı ızdırapları bende çektim.zaten ona dayanamadımda son çare acaba denemediğim bilmediğim bir şey varmı diye sizlere baş vurdum.hem acılar paylaşılmak istiyoki dertler azalsın.kafamın şiştiği falan yok tam aksine aynı şeyleri yaşadığım insanların olduğunu bilmek rahatlattı beni.artık cüzzamlı gibi hissetmeye başlamıştım.bu arada yukarıda belissimo bir şey önermiş şimdi bide onu deniycem.bide özel mesajlarıma bi öneri gelmiş sizinlede paylaşayım.günde 100gr.kabak çekirdeğide mesaneyi rahatlatıyomuş isterseniz sizde bi deneyin bakalım ne olacak Rab'bim yardımcımız olsun inşallah kurtuluruz.

18. 11 Nisan 2007
  19. Acil Servis

Acil Servis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alternatif tıpta elma sirkesini 4/1 inceltip içini yıkamayı dene ph değeri yumuşatır yanmazsın