Site Üyelerinin Dikkatine: Kadınlar Kulübü Pro üyelik ve Kart

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve EU3 tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Ocak 2010
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Sevgili arkadaşlar, KK pro üyeliği ve diğer indirimler için aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniza.s.

Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Kadınlar Kulübü Pro Üyelik nedir ? Üyelik kartı nasıl birşey ?)
    Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (KK Pro üyelik nedir ? Avantajları nelerdir ?)
    Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Peki hepsini okudum kart almak istiyorum ne yapmalıyım ?)
    Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Sık sorulan sorular ve cevapları....)
    Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (İndirim kartı değil dedik ama....)
    Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Kartınız elinize ulaştı. Ne yapmalısınız ?)
    Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Pro üyelik nedir)
    Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (PayPal veya Kredi Kartı ile KK Pro Kart ve Kupa almak isteyenler....)
    Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Hala anlamadım diyorsanız buyrun sorun cevaplayalım...)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.