Sitedeki Ilk Anilariniz Neler?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Şubat 2008 başlatılmıştır.

28 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kizlar bu siteye ilk uye oldugunuzda yada aktif olmaya basladiginizda dikkatinizi ilk ceken yazilari olsun kisiligiyle olsun sizi etkileyen ve hemen tum mesajlarini okuyup profilini gezdiginiz insan kim ? ( Tabi hatirliyorsaniz :roflol:)

Ilki hatirlamadiginiz diyelim olsun sizin dikkatinizi ceken ilginc kisilik dediginiz yada yazilarini begendiginiz kimler var ?

Size ilk rep veren kisiyi yada ilk tesekkur eden kisiyi hatirliyormusunuz?

Kazen abinin bu sitenin sahibi oldugunu ne zaman farkettiniz?

Kisacasi bu sitede yasadiginiz ilkleri hatirliyorsaniz yazin paylasin...

Ilk cevaplari ben veriyim.Ilk dikkatimi ceken 3 bayan vardi o zaman hamislerdi bende yeni hami oldugumdan onlarin yazilarini okurdum.

ZEHRASAKAR abla

EGEMEN

HEB3579 abla

Yazilarini merakla okudugum ve profilini devamli gezdigim kisilerde

OZGURCE abla

LAALE bacim

SARUBOCUG bacim

bana ilk rep veren sanirim HEB3579 ablacimdi sagolsun...

Kazen abininde birgun genel sohbette konusurken anladim bu sitenin sahibi oldugunu ve dumura ugramistim sahibinin erkek oldugunu duyunca.Evli oldugunu duymustum ve affiniza siginarak modlardan birinin Kazen abinin esi oldugunu dusunmustum.Kendisi sahibiyse hanimida moddur dedim ne salakca bir dusunce ama iste neyse gecelim derine girmeden :)) :asigim::asigim:

Evet benim cevaplarim bunlar hadi sizlerin cevaplarini alalim kizlar...

Unuttum yazmayi arkadas listenize ilk kimi yada sizi ilk kim ekledi?

Benim yazisini cok begendigim ve saygi duydugum nrsnkma39 ablam beni eklemisti ne nedir nasil kabul edilir diye bayagi ugrasmitim.

Birde siteyi cozerken zorlandinizmi?

Ben repleri hic bilmezdim verilir verilir anlamazdim sonra birde arkadaslik nasil kayit edilir nail kabul edilir mail gelirdi cozmeye calisirdim yani tam bir acemiydim ya rezillik :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2008
  2. 28 Şubat 2008
  3. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    İlk üye olduğumda habire konulara bakıp çıkıyordum.:roflol:

Sonra arkadaşlarımla tanıştım:asigim:

Sanaldan gerçeğe dönüştü arkadaşlıklar burayı o yüzden seviyorum:asigim:

İlk rep vereni hatırlayamayacağım şimdi:)

Sevdiğim bitanem olan okadar çok kişi var ki şimdi saymayayım burda:asigim:

4. 28 Şubat 2008
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.616
    Ödül Puanları:
    363
    Kelebeğim...:asigim:
    Hayatımın en büyük anlamlarından biri..:1hug:
    Geçen gün yazmış benim profilime yazmış ya; bize nazar değer diye korkuyorum diye..:nazar:
    O yüzden susuyorum. O ve onunla paylaştıklarımız,anılarımız,gözyaşlarımız,kahkahalarımız hakkında hiç bir yorum yapmayacağım..:1closedeyes:
    Birtek şey söyleyip susacağım..
    Kelebeğim; o benim gözbebeğim..senağlama

6. 28 Şubat 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Anam biz gece gece coşmuşuz haaa ne konular bulmuşuz laatatlicadiarzu

Hemen anlatayım;
    Ben ilk genephoneu araştırırken buldum bu siteyi.Ne ilacı diye bakarken.Zamanla da gebelik ilk uğrak yerim oldu..Orda aytii,saranur u anne olmaya çalıştıklarından hatırlıyorum..
    Diğer forumlara geçtikçe;Laale,Gurbaa,Eyylül,Larisa,Adıvar,Özümbüş,Özoyu keşfettim...Onların profilini gezdiğimi hatırlıyorum..
    Gebelik chatte yine önemli paylaşımlarda bulunduğum bir yerdi..
    İlk rep vereni görmemeişimdir çünkü nerden bakıldığını bilmiyordum,oraya yorum yazıldığını düşünüyordum.Bende mail atıyordum çünkü rep vermeyi bilmiyordum :eek:
    ayy ne karışık oldu
    Kazeni de gene bir forumda ilk okuyup anam ne aksi,ne biçim site sahibi diye düşünmüştüm.:sm_confused:
    Hatırlamıyorum güzel bacım beni kimin eklediğiniyerimseniben

O kadar çok sevdiğim insan varki burada,gerçekten çok güzel paylaşımlarda bulunduğum.Fikirlerine güvendiğim..Bende isimle ayıramıyorum şu an:sm_confused:

8. 28 Şubat 2008
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    yaşadığımız hayatın ,çalıştığımız işyerinin karmaşasından sıyrılıp kendimi..; kendim gibi gördüğüm arkadaşlarımla rahatladığım,mutlu olduğum,içimi döktüğüm belki tek yer kk...yalnız ilk zamanlar çözene kadar çatladım halada bazı şeyleri çözmeye çalışıyorum..şuan isimlerini hatırlayamadığım bir sürü arkadaşım bana destek verdi..hatta ilk gündü herhalde sanki benim yazdıklarımı kimse görmeüyormuş gibi "benide duyun artııkkkkk.."diye haykırdığımı hatırlıyorum...kazen bence tam site sahibi...kısaca eve gidince benim küçük cadı yüzünden açamadığım kk yı sabah daireye gelir gelmez açıyorum ve akşam dinlenmiş bir şekilde eve dönüyorum..iyiki varsın kk....

10. 28 Şubat 2008
  11. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Ben aranızda daha yeni bir üye sayılırım, yine de anlatayım.

Siteyi karınca yumurtası yağı gibi bişeyler ararken bulmuştum. Bikaç hafta boyunca misafir sanatçı olarak konuları okudum. Sonra üye oldum.
    Nerden bakıldığını bilemediğim için ilk rep verenin kim olduğunu tam olarak bilmiyorum ama sanırım Laalişim. :1rolleyes:
    Yine Laalişimin eskiden açmış olduğu bir konu, ben üye olduğum zamanlar halen güncelliğini koruyordu. Yorumumu yazdım, bu yorum üzerine Saruboceq'imle ufak bir tartışmamız oldu. Ama şimdi dönüp baktığımda iyi ki de olmuş diyorum, en büyük aşklar kavgayla başlar hesabı. tatlicadiarzu
    İlk olarak profillerini gezdiklerim de Saruboceg, Laale, Özgürce, Gurbaa Prenses oldu.
    Kazenin site sahibi olduğunu üye olmadan önce fark etmiştim.
    Gurbaa Prenses, Saruboceq, Laale'nin yazılarını beğenerek takip ediyorum. Tabi şu an bütün beğendiğim isimleri sayamıyorum, liste uzun.
    Lakin Saruboceq'imin, Lalişimin ve Songülcüümün yeri bende ayrı..

12. 28 Şubat 2008
  13. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Görünüşte 07/2006 da üye olmuş gözüksemde kk kaynaşmam 2007 de oldu.
    Kim rep verdi hatırlamıyorum.
    İlk başlarda birşey yazmaya bile çekiniyordum.
    Ama baktımki insanın yazdıkça yazası geliyor devam ettim.
    Buradan kimseyle tanışma fırsatım olmadı ama inanın burda belki bana bilmeden yardım eden çok kişi oldu.
    Öncelikle Laale. Nedense onun yazdıklarını okumak bana huzur veriyordu halada öyle.
    Gurba ise bambaşka. O kadar akıllı o kadar mantıklı şeyler yazıyorki okumadan asla geçmiyorum. Ve şunu da söyleyeyim çok da güldürüyor.
    Ve Eyylül başta onun çok ukala olduğunu düşünmüştün. Belki doğruları söylüyordu ama verdiği cevaplar hep daha sertti. Yazdıklarını okudukça yaptığının ukalalık değilde doğruculuk olduğunu anladım.
    Farkında değilsiniz belki ama sizi gerçekten dinliyor ve yazdıklarınızdan kendime ders çıkarıyorum. Hepiniz çok tatlısınız.

Songülll Saruboceg forever ve hemşehrim avikap sizide devamlı takip pediyorum.

14. 28 Şubat 2008
  15. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    ben bu siteyi hastaligimla ilgili arama yaparken buldum once uye olmakta cekindim sonra dayanamadim kasim 2007 uye oldum hasimato topicinde ilk foreverla yazistik
    gercekten yorumunu merakla bekledigim kisiler:gurbaa,ozgurce,talin, ozo,laale,saruboceq,forever,darkinlife,songul,avikap adini unuttuklarim icin sorry
    arkadas listemde sadece forever var
    kazen site sahibi ve erkek oldugunu anasayfadaki sohbet odasinda yazisirken ogrenmistim
    isteki siki yonetim dolayisiyla siteye fazla vakit ayiramiyorum
    evde pc yok olsa daha cok insan taniyabilirim ama simdilik bu kadar

16. 28 Şubat 2008
  17. EU1

EU1 Guest

Evet kizlar kocaman sitede bu kadar kisimi var ?????????

18. 28 Şubat 2008
  19. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım lalem seni çok seviyorum :asigim:
    bencede ayrıntılara girme.:1ninca:çünkü benim için o kadar değerlisin ki bir şey olucak diye korkuyorum.:çok üzgünüm:bu aralar hayatımda iyi olan herşeye nazar değiyor inan ki:nazar:
    sitedeki ilk anıma gelince kızımın sütüyle ilgiliydi kuzum çok güzel bir yanıt vermişti o günden beri kuzumun fikirleri benim için önemlidir.mesajlarını takip etmeye çalışırımjeyyar