Sıtemızı bılmeden laf olsun dıye konusan kadın

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve dilegim tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : dilegim
  1. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaslar bırkacgun once gorumceme gıtmıstım ve konu netten acıldı gorumcemın ıkı komsusu vardı orda ve bı tanesı nettekı sıtelerın hepsının zararlı oldugunu soyledı bende evt bazıları zararlı ama hepsı degıl dedım ve kk dan bahsettım ne dese begenırsınız asıl o sıte çok zararlı dedı bende ne zararı var dedım bılmeden konusuyorsun asıl çok yararlı bır sıte orası dedım iste ordakı yorumlar ınsanların evlılıklerının bıtmelerıne sebep oluyor bende sen yanlıs bılıyorsun hiç gırdın mı sıteye dedım hayır dedı o zaman nerden bılıyorsun dedım duydum dedı nasıl sınır oldum sankı bılıyormus gıbı bırde gorumcemın yanında oyle dıyor ıste sende oraya uyesın zararlı falan dedı bende ben nerenın zararlı nerenın zararsız olacagını bılıyorum kımsenın aklına ıhtıyacım yok dedım benım kk uye oldugumu esımde bılıyor herkes bılıyor ve yaklasık 1 yıldır kk uyuyım ve hala evlıyım dedım o zaman kadının surat ıfadesı degıstı bu tıp ınsanlara sınır oluyorum ya ınsan yorum yapmadan bı arastırır ogrenır neyın ne oldugunu :mymeka:

2. 3 Kasım 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    hahayyyy çok güldüm...:roflol:
    bizler ne kadar becerikliymişizki dört dörtlük giden bir yuvayı dağıtabiliyormuşuz..
    helal olsun bize..kaydirigubbakcemile5

4. 3 Kasım 2008
  5. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    :roflol::roflol::roflol:
    boşver böyle bilsinler sende ne söylüyorsun be KK ya üye olduğunu

6. 3 Kasım 2008
  7. buruk_kalp

buruk_kalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla bende söğlüyorum arkadaşlara üye olduğumu
    uğraşamam diyorlar ama ben çok memnunum üye olmaktan
    en azından yanlızken kimsenin olmadığı zamanda sizler varsınız yanımda
    bunu bilmekte beni mutlu ediyor

8. 3 Kasım 2008
  9. EU3

EU3 Guest

aslında yorumlara bakınca hep erkekler suclaniyor...yani evlilikleri yikamaz bu site tabi evlilik kotu gitmese kadin gelip te buraya yazmazdi mesela ama iste bu adama nasil dayaniyorsun, bence ayril gitsin gibi yorumlarin sayisi da az degil...yapici yorumlar yazanlar da cok ama hemen olumsuzluga iten yorumlarin da sayisi azimsanamaz....yani eger onlara bakacak olursa bayan gaza gelip evi bile terkedebilir yani...

bence ne olursa olsun kimse kimsenin hayatini, neler yasadigini sirf anlattiklarindan yola cikarak yuzde yuz anlayamaz, bu yuzden de yorumlar saglikli olmaz...Derdini anlatan kisi olayi kendi bakis acisiyla anlatiyor ve tabiki kendini hakli goruyor ama diger tarafi dinlemedeni olaylara sahit olmadan da ne kadar burda yorum yapilsa da bence saglikli olmaz ozellikle kari-koca mevzularinda...

Ben burda cok okuyorum, biraz evden uzaklas, burnu surtsun, kafani dinle gibi yorumlar ama yanlis buluyorum mesela. Yanlis buldugum evi terketmek degil de bu kadar cesurca yorumlarin yapilabilmesi yalnizca surda yazilan birkac satira bakarak...Yani bu buyuk bi sorumluluk aslinda...

Boyle cesur yorumlari dogru bulmuyorum

O yorumlari yapanlarin basina "ben olsam katlanmam arkadasim" dedigi durumlarin belki daha kotusu geliyor ama dayaniyorlardir...

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2008
  10. 3 Kasım 2008
  11. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ay bu siteye zaten milleti boşatmak için üye olduk.Yaşasınnn kötülükkötükedihüso

12. 3 Kasım 2008
  13. rahime64

rahime64 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu site yüzünden boşanan arkadaşlar bir adım öne çıksın

14. 3 Kasım 2008
  15. EU3

EU3 Guest

ee canım her konuda ole değilmiyz ehrseyı çok bılıyoruz zaten.encokta bilmediğimz konualrda yorum yapmayı cok sevıyrou z iyi denişin okadına canım agzına sağlık

16. 3 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)

18. 3 Kasım 2008
  19. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kavga mavga ederiz arasira da henüz bosanma asamasina gelemedik daha:icecream:
    herif geziyo diye ben onu bosuyomuyum, oda bana karismasin :1colsedeyes:
    yasasin kk :lepi: