Sitenin Melekleri

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yesilim tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

30 Mart 2008
    Konu Sahibi : yesilim
  1. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Onlar yardım meleklerim

Siteye girince önce Günaydın topiğime ,sırayla acılar,mutluluklar ,kim nerede ne yazmış ...
    Sen merak edeceğine ,önce hâla sitede çözemediğin bilemediğin işlemler var onlara bakıp çözsene
    Yok.. Ya yanlış bir şey yaparsam diye ,hazır kızlar var sor onlara.
    Sağ olsunlar yardımcı oluyorlar Elif, Nilbera, Derya, Delfin,Camdan kalbim bazen bıkkınlık geliyor mu onlara ?? bilemiyorum tabi ki “Tamam ablacım ,aşk olsun tabi ki bakarız ,yaparız “Diyorlar ve yapıyorlar da ....Siteye çok büyük katkıları olan ,o sessiz,ama yardım sever diğer arkadaşlarımı da bir kez daha kutluyorum.. O ne özveridir ,o ne site sevgisidir anlıyorum. Onlar olmasa ne yapardık bilemiyorum

Ama biri var ki Camdan kalbim ,nazım geçiyor ya ,neler yapıyor benim adıma bilemezsiniz..
    Hiç hayır demiyor..Burnundan solusa bile ben onu görmüyorum ya MSN den
    (Şimdi empati yapıyorum şakadan) “Anladın mı Yeşilim” Diye uzun uzun soruyor ,yazıyor ..
    Bazen anlamıyorum da ayıp olmasın diye “Tamam canım anladım” Diyorum bilmiş bilmiş...
    Okuya okuya yapmaya çalışıyorum .Baktım beceremiyorum ,Camdan kalbime ayıp olmasın diye (Daha doğrusu nasıl anlamadığıma şaşmasın diye) Bir başkasından yardım istiyorum.Aynı sistem ,aynı işlem.. İki elim çenemde oku oku helak oluyorum.

Yinede halledemediysem Camdan kalbim soluk soluğa ,bir kez daha algılayabileceğim şekilde yazıyor.
    Ve ben büyük bir zafer kazanmış gibi “ Hallettim” Diyorum .Bana alkışlar ,aferinler yolluyor (Of!nihayet anladı:):) Der gibi geliyor ya bana..

Teşekkür ediyorum çok zahmet oldu sana diyorum.... Ezik ezik
    Cevap veriyor “ Ne zahmeti ablacığım ,kahve yapmaktan daha kolay” Yapışıp kalıyorum ekrana
    Şimdi arkadaşlar,benim geç algılamamla bu cevabı düşünün....Yani “Ne var bunda ,anlattım anlamadın,zor kavradın Halbuki o kadar kolay ki. Kahve yapmak bundan daha zor "

Şaka bir yana yardımcı olan tüm kızlarımıza ve Camdan kalbime çok teşekkürler .Sizi çok seviyorum

Yeşilimin duyguları :enbuyukkk::nazar:a.s.

Son düzenleme: 30 Mart 2008
  2. 30 Mart 2008
  3. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.180
    Ödül Puanları:
    438
    Cnım yeşilim hepimiz birbirimize yardım için burdayız.Skın anlamadığını bir daha bir daha sormak için çekinme yazında çok güzel:).
    ya ben neden böle yazamıyorum bişiler:sm_confused: sende bana yazmayı öğretirmisin

4. 30 Mart 2008
  5. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Elifçiğim sen gönlü o kadar güzel bir insansın ki bazı duyguları yazmasanda anlıyor insan
    Her zaman yardım edeceğinizi biliyorum canım. Biraz da olsa gülümsetmek için yazdım.

6. 30 Mart 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    sizin o yumuşak kalbiniz,o sevecen yaklaşımız ve o duygularınız...harikasınız her zamanki gibi...ve bende buradan bizlere yardım eden o kahramanlara,o meleklere tek tek teşekkür ediyorum...iyiki varsınız melkler ,iyiki varsın kk....

8. 30 Mart 2008
  9. figo

figo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Camdankalbim.... herderde deva yüreği,hiç ummadığım anda yazdığı iki cümle ile kalpleri birleştirmesi yardım severliği ve daha neler neler o arkadaş değil yüreği sevgi dolu dostum...
    Yeşilim burayı meşgul ettim kusura bakma kalbimin adı geçince dayanamadım bir kaç cümlede ben yazmak istedim...Senin vesilenle ben de ona teşekkür etmek istedim..

10. 30 Mart 2008
  11. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Sevgili Songül sende her zaman ki gibi daima yanımdasın. İyi ki varsın :nazar:

Figom ,Camdankalbim olunca dayanamadın biliyorum senin yorumun olmazsa olmaz
    sende bunu bil ..yeter ki gel
    a.s.

12. 30 Mart 2008
  13. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    bende elif ablanin basina musallat oluyorum hepşakkıdı
    elifimŞeniz

14. 31 Mart 2008
  15. ffcamdankalp

ffcamdankalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Şimdi ben nereden başlayayım yazmaya bilemedim arkadaşlar. İlkönce şunu söylemeliyim ki KK demek benim için; sevgili dostlarımla paylaşım ortamı, "forum" demek yeterince ifade etmez. Çünkü biz şu camların ardından kalplerimizin birligiyle buluşmuşuz. Yeşilim yazılarıyla karşılaşmışım bir gün girevermiş gönlüme. Figomun yazıları... Ki şimdi yazmıyor ahh o köşelerde neler paylaştık, sıcacık sevgi dolu. Lentemle sıra cezası yemişiz, tek ayak. Yağmurumla yorumlarda buluşmuşuz, Ayşecikle ta uzak yollardan koşmuş gelmişiz. Elif ablaya onun linki bunun adresi diye çat kapı yapmışız. Geyiklerde laklak yapmışız. Okadar isim varki hepsine birşey yazmak isterim ama şuna biraz işim var.
    Sadece şunu söylemek istedim adım geçtigi için mutlu oldum yeşilim figom sizler benim canımsınız biliyorsunuz.
    Bu benden değil KK nın samimiyetinden ve bu samimiyeti güzelliği oluşturan sizin gibi nice değerli insandan kaynaklanıyor.
    Tüm KK ya sevgiler selamlar saygılar.
    Bi ara yazıcam bizim zamanlar diye...
    Meleklerin meleğine sevgiler....

16. 31 Mart 2008
  17. NILBERA

NILBERA SeVGi KeLeBeĞi Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    153
    canım ablam yeşillerin kraliçesi iyi ki varsın iyi ki tanıdım seni canım ablam hiçbirzaman bıkmadım bıkmamda seve seve herzaman elimden geldiğince bildiğim kadar yardımcı olmaya çalışırım benimde senden öğreneceğim okadar çok şey varki yeşillerin kraliçesi
    canlarım hepinizi çok seviyorum

18. 31 Mart 2008
  19. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben, tanidigim bütün modlarin basinin belasiyim.benneyaptımki
    sabirla yardimci oluyolara.s.
    iyiki varlar,iyiki tanimisim hepsini:enbuyukkk: