Sivas///58

Konusu 'Bizim Eller' forumundadır ve Bencitlembik tarafından 20 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : Bencitlembik
  1. Bencitlembik

Bencitlembik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar Merhaba Ben Kökeni Sivastan Gelme Istanbulda Dogma Ve Almanyada Yasayan Biriyim Ama Hemserilerimle Tanismak Isterim Herkese Selamlar Sevgiler

2. 20 Temmuz 2006
  3. nur

nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çitlembik bende aslen sivaslıyım ama doğma büyüme istanbulluyum bende hemşerilerimle tanışmak isterim ben sivas gürünlüyüm ...sen?

4. 2 Ağustos 2006
  5. EU1

EU1 Guest

ben de sivaslıyım. Ama izmir'de yaşıyorum. Bu arada izmir'de oturan birileri varsa bana haber verirlerse sevinirim. Bişe sormak istiyorum da. Yani bi iki gün üçünde lazım. Azcık acil bir durum....

6. 11 Ağustos 2006
  7. balerina

balerina Guest

arkadaşlar hemşehriler bende sivaslıyım.sevindim sivas yazısını görünce.oley ne güzel kıslar.hepinizi öpüyom.

8. 11 Ağustos 2006
  9. longing

longing Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amanın ne çok sivaslı varmış
    ama sivasta yaşayan sadece benim bacım galiba
    zavallı bacım benim üzme sen kendini seni bir gün ordan çekip alacam söz veriyom sana

bu arada bende sivaslıyım ama ist ikamet etmekteyim
    sivaslı hemşerilerime selamlar efenimmmm

bir gün şöle bi sivalılar günü yapalım derim ben:laugh: :laugh:

10. 15 Ağustos 2006
  11. balerina

balerina Guest

Arkadaşlar Ben Sivas Hafik E Bağli Köylerinden Acidere Köyü Ist.yaşiyorum Sizlerde Söylermisiniz Neresindensiniz Belki Akraba çikariz Ha Nedersiniz :) :))))))

12. 15 Ağustos 2006
  13. canay

canay Guest

sevindim.Ben de sivaslıyım. ama Ankara doğumluyum.

14. 16 Ağustos 2006
  15. hicbuyumiycem

hicbuyumiycem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim esim de sivasli. yani artik benim kutuk sivas oldu. (ailelerimiz istanbulda oturuyor biz ise guney amerika`da.) kangal`in minarekaya koyu. esimde bir donem bir cift kangal vardi. cok guzel kopek valla. ortami uygun olana tavsiye ederim. bu kadar duygulu bir hayvan daha gormedim. sahibini cok seviyor ve koruyor. bir kere yavrulari oldu bana alismislar ki elime alinca hic sorun yapmamislardi. ama bir arkadas geldi yavrulari gormeye bahcenin ucundan balkona nasil havliyor inanamazsiniz. ilk o zaman tirstim vallahi. normalde kopeklerden cok korkarim ama bunlar cok sevimliydi. ama baskalarina hircinlar. koruma icgudusu yani. ben sirtina bile biniyordum. e tabii o zamanlar 50 kiloydum.:1dry: hayvan gik demezdi bi de beni bahcede gezdirirdi.:yes: kac kere kalin zincirini kopartip kacti erkek olan. beyimiz sikilinca kopartip cikip geziyordu. sonra da geliyordu.:yes: bilek kalinliginda zincir yanliz. ince degil...

16. 20 Ağustos 2006
  17. nur

nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaaaaa koskoca kk da bu kadarmı sivaslı

18. 26 Ağustos 2006
  19. EU1

EU1 Guest

ben de sivas imranlı'ya bağlı uzuntemur köyündenim. Geçen yaz ilk kez gittim sivas'a ve inanılmaz hoşuma gitti oralar. Hatta babama burad yaşayalım falan dedim ama kış kendini göstermeye başlayınca vazgeçtim:razz: Buraların kışı bile yaz orada yaşayamazdım sanırım. Ama yine de birgün fırsatım olursa orda yaşamayı isterim. Neden olmasın:yes:

Bak yaa özledim şimdi oraları. Dere de balık tutmayı, dağlarda kuşburnu toplamayı falan... Offff of. Şimdi orda olmak vardı bu sıcaklarda yanmaktansa orada dere kenarında balıklarla uğraşmayı tercih ederdim. :laugh: :laugh: Hatta eşşeğe bile bindim. Çok eğlenceliydi.:laugh: :laugh: