sıvı yada kan

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve funmak tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : funmak
  1. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    doktor bey internetttekşi hesaplayıcıya göre 5+6 (6 agustos itibarii lşe ) doktorlara göre ise 5 haftalık gebeyim sat 26 haziran
    dün kesemizi gördük ancak dr kesenin hemen solunda bir sıvı gördüğünü emin olamadıgını ve ka yada su olabileceğini söyledi ve progestan verdi 3*2 vajinal yoldan uyuguluyorum kesin istirahat ve seyahati yasakladı sadece yemek yapmaya kalk dedi yürüyüş vs yasak dedi kanamam yok ancak bir anlam vermemeddik başka dr lar henüz usg bakamadı ben küçük bir yerde yasıyorum hemen tüm dr lar izinli bir prof hocamız önce bhcgye baktır yeniden dedi bugunki bhcg değerim 6867 idi 31 temmuzda 873.7 idi

şimdi endişemiz boşa mı dr bir açıklmaa yapmadı düşük tehlikesi var mı lütfen beni aydınlatırmısınız ? cok tşk ler

2. 7 Ağustos 2010
  3. Derya...

Derya... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bizde eşimle bebek düşünüyoruz, benim de kaygılarım var düşük gibi... Ablamın hamileliği sırasında senin durumunu aynısı oldu. Bir aile büyüğümüz hayır yapın bir fakir sevindirin dedi biz anlamadık tabi yani ne alakası var...Güldük geçtik. Ama ablam iyileşmeyince çok fakir bir aileye yardım yaptık iyileşti. Hamileliğinin üçüncü ayında trafik kazası geçirdi eşiyle birlikte ciddi bir şey değildi ama yine düşük tehlikesi ortaya çıktı hiç yerinden kalkmadı kaç ay. Sonra çevremizdekiler ablama sen kimin bedduasını aldın kimin günahını aldın demeye başladı. Biz kızdık tabi ablam melek gibidir. Sonra öğrendikki eniştemin eski bir nişanlısı varmış ablama anlatmamış bu kadar ters olaydan sonra anlattı. Eniştem eski nişanlısına sözler vermiş sonra soğumuş ama bir yandan da elinde tutmaya bakmış erkek milleti işte yenisini garantilemeden eskisini bırakmıyor. Tabi nişanlısının sinirleri bozulmuş kötü ayrılmışlar kızda her gün beddua edermiş enişteme. Eniştem pişman tabi kız zavallının biriymiş zaten çok kızdık enişteme kızı bulduk gönlünü aldık eniştem hakkını helal et filan dedi. Ablamda bebeğide şimdi çok iyiler. Normalde inanmam ama bu olaydan sonra inanır oldum. Her cuma bir fakir sevindiriyorum önümüz ramazan bence bir fakire yardım edin. Gönlünü kırdığın biri varsa da gönlünü al. Düşünsene sana her gün beddua eden biri olması ne kötü. Bir laf var ya alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste...Tekrar çok geçmiş olsun canım.

4. 7 Ağustos 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Size sağlıklı ve güzel bir hamilelik diliyorum. Bebeğinize kavuşmanız dileğiyle. Gebesiniz, hedefiniz doğum olsun. Başka şeyleri dert etmemeye çalışın...

6. 8 Ağustos 2010
  7. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çok tşk ediyorum sonsuz saygılar ...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.