Sivilce için cipro,ısotrexın ilaçlarını kullandınız mı ve faydasını gördünüz mü?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve Sevgi Kelebexgxi tarafından 5 Şubat 2008 başlatılmıştır.

5 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Sevgi Kelebexgxi
  1. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar doktorum bana sivilcelerim için cipro antibiyotik,ısotrexın ve nemlendirmek içinde bepanthene verdi bunları kullanıcam kullanıp faydasını görenler varmı? İnşallah faydası olur çok aşırı yok ama bu aralar azdı yine günlük temizlemem içinde babe nin ürünlerini tavsiye etti ama almadım daha.Bu ilaçları kullananlar yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürlera.s.

2. 5 Şubat 2008
  3. ayşül

ayşül Guest

canım ben babenın sıvılcelı cıltler ıcın olan temızleyıcısını kullanıyorum memnunum ama abartı bı ovgude yagdıramıcam.. neyse ısotreksını kullandım oda ıyı bı krem zaten jel gıbı kullandıgım en etkılı kremdı ama yanııı duzenlı kullanman gerekıyo ben yapamadım sonunda basladım roaccutane a ve 1 ay 3 gun olmasına ramen cok degıstı sukurr

4. 5 Şubat 2008
  5. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    deniycem daha başlamadım ama düzenli kullanırım bakalım inş faydası olur kurtulurum babeyide almayı açıkcası düşünmüyorum doktorun da sponsor olduğu için tavsiyeye etti diye düşünüyorum şimdilik nivea nın temizleme jeli var akneli ciltler için onu kullanıcam tonik yerinede gülsuyu.

6. 5 Şubat 2008
  7. SXUXZGXUXN

SXUXZGXUXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canm ben babe nin nemlendiricisini kullandm aynen yazıldıgı gıbı cok da ahım şahım bişey diil ısotrexin kullanan arkadasa sormak ıstıyorum bende yeni baslıycam
    fayda gordumu acaba lekelerı azalttımı bende yanısıra monodoks kullanıyorum cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

8. 5 Şubat 2008
  9. ayşül

ayşül Guest

canım ısoteksın bugune kadar kullandıgım en ıyı sıvılce jelıydı yanı duzenlı kullanırsan kesınlıkle gecırı ama ben duzenlı kullanamıyodum bıde artık sureklı bıseylere bagımlı olmaktan sıkıldıgım ıcın roaccutaa basladım ama dedıgım gıbı bıldıgım en ıyı jel aynen bende monodoksla kullanıyodum surdugum surece sıvılcelerım buyuyemıyodu ama sadec sıvılce uzerıne surulen bı jel oldugu ıcın bı baska yerden baska bıtane cıkabılıyo...sıvılcesız gunlere:içelim:

10. 6 Şubat 2008
  11. SXUXZGXUXN

SXUXZGXUXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca şunuda bil canm nemlendiriciye 65 gözaltına 60ytl bayıldm boşuna boşuna gözaltı kremi hepten berbatsebamedi öneririm ama dr a sormak şart kullanmadan önce cilt cok önemli

12. 6 Şubat 2008
  13. ezow

ezow Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    walla kızlar ben ısotrexın kullandım sonuçlarınıda 2 haftada aldım süper yani ama bi sabunla kullanılmasını öneriyorum yani temiz cilde uygulanmalı çünkü ısotrex gözenekleri sıkılaştırarak sivilce çıkmasını engelliyor

14. 6 Şubat 2008
  15. SXUXZGXUXN

SXUXZGXUXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım dr bu ilacı bana lekeler için vermişti toparlayıp tam peelinge hazır olsun dedi sende lekelerle ilgili gelişme olmadımı yazarsan sevinirim teşekkürler

16. 6 Şubat 2008
  17. rose__18

rose__18 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende cleocin die bi ilaç kullanıyorum herhangi bir doktor değil eczacı tavsiye etmişti kükürtlü sabunla yıkadıktan sonra sivilceli bölgeye sürülüyor kokusu biraz iğrenç ama ben tavsiye ederim sivilce çıkmasını önlüyo ve çıkanlarında iz bırakmamasını sağlıyor.sengözlerimebaksanab.

18. 7 Şubat 2008
  19. doremi

doremi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba. bende ısoteksın ve monodoks kullandım.doktorum vermişti. ama maalesef çok memnun kalmadım ya... jeli zaten ben sevmedim, ne bileyim kullanamadım yani,,, sürdükten sonra kabuk kabul kuruyordu jel,, kötü gözüküyordu, e gündüz çalışıyorum dışarda sürükecek bişey değil, akşam evde eşimin yanında öyle oturmak ta istemediğim için kullanamdım açıkcası,, zaten 2 hafta kullandım bi gelişme olmayınca bıraktım bende.. belki ilerde görebilirdim etkisini ama olmadı yapamadım...
    şuan dermadoc kullanıyorum, dermadoc sayesinde kurtulmaya başladım sivilcelerimden. sizlerede öneririm arkadaşlar....anlaşmalı eczanelerde satılıyor...