Sivilce icin Dogum Kontrol Hapi

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve molihua tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : molihua
  1. molihua

molihua Prof. Dr.Yasemin =)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    turkbayragi Bir sivilce magduru daha, uffhhh cok skildimm bu sivilcelerimdennkafamçokkarıştı Stresssdendir dedimmm, yaz tatiliii stress yok el ensee yatiyorumm genede yuzum sivilce doluubenneyaptımki

Denemedigimm kremm, ilac kalmadiii genede yuzum harita gibi. Artik son cagre dogum kontrol hapi denemeyi dusunuyorum. Kilo aldiryor die duydumm ve yeterince siskoyumm:nazar: Dogum kontrol hapi kullanipda sivilcesinden kurtulup aynnii zamanda kilo almayan varsa, hapin ismini alabilirmiyimyerimseniben

2. 30 Mayıs 2009
  3. sila66

sila66 ceviz kabuguna girmisim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu ay tekrar basladim d.k. hapina.aslinda gercekten sivilce hic cikmiyor bu haptan.zaten üzerinde yaziyor orta dereceli aknelere karsi diye.ama türkiye de varmi bilmiyorum,ben ...valette... kullaniyorum.biraktigim zaman bende yumurtalik kisti oluyor.sirf sivilce icin kullanacaksan bu hap muhtesem.internetten bir arastir bakalim.eger o yoksa diane 35 de süper sivilceler icin.

4. 30 Mayıs 2009
  5. sila66

sila66 ceviz kabuguna girmisim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    birde kilo aldirirmi demissin,ben kilo almak yerine kilo veriyorum hap kullanirken,bence kesinlikle alakasi yok.bünyeyle alakali birsey.

6. 30 Mayıs 2009
  7. merwe90

merwe90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence bir doktora danışın.

8. 30 Mayıs 2009
  9. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Dogum kontrol haplari eger sivilceleri geciriyorsa, bizim gibi sivilce magdurlari tabi buna sicak bakiyor. Ama sonucta bu haplar sivilce icin degil biliyorsunuz. Sivilceleri gecirmesi onun sadece yan etkisi. Esas ilacin amaci bizde baska sorunlara yol acabilir, bunu hic dusundunuz mu? Dogum k. hapina ihtiyacin yoksa, ama sivilceleri icin kullanincaksan ya sende sivilceleri aratacak bir saglik sorunu cikarsa? ben tedirginim, kullanamam herhalde..

10. 30 Mayıs 2009
  11. molihua

molihua Prof. Dr.Yasemin =)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Saol cnm bende ztn yurtdisinda yasiyorum bulurum herhalde, ama almadan oncee doktoruma sorcamm cunku o onerdii bana dogum kontrol hapii bendee kiloo almakdan korktugumdan guvenemedim. Bakalim denemekde fayda var

12. 31 Mayıs 2009
  13. loli38

loli38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yasmin adlı d.k hapını kullandım,hem sivilcelerime iyi geldi hem de kistlere iyi geldiği için kullandım.ayrıca yağ bezinin aşırı çalışmasını durduruyormuş bildiğim kadarıyla.kilo da hiç almadım iştahımı fazlasıyla etkilemedibuyrunnnnnnnnn

14. 31 Mayıs 2009
  15. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    eger hyperaktiv bir insansan ne hangi hapi kullanirsan kullan kilo yapmiyor..

16. 31 Mayıs 2009
  17. History

History Guest

Valla şaşkınlık içersindeyim .Diğer bi konudada sac uzatıyor diye yazıyor .Meğer ne lazım bişeymiş bu her bayanın cantasından eksık etmemesı lazım bu durumda :KK70::KK70::KK70::KK70:

18. 31 Mayıs 2009
  19. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    haplar benim cildimi mahvetti bende bıraktım kullanmaıyorum:kızgın: