sivilce için sabun

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve melisdeniz tarafından 23 Nisan 2010 başlatılmıştır.

23 Nisan 2010
    Konu Sahibi : melisdeniz
  1. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    :hulya:kızlar yüzümde 1 aydır bazı sıkıntılardan dolayıı sivilce çıkmıştı..3ğündür günlük agacı sabunu dyeee bir dogal sabun buldum çok iyi geldii.paylaşmak istedim..zemuszemus

2. 24 Nisan 2010
  3. frtglsnfrt

frtglsnfrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ewet bu sabun bu aralar pek bi meşhur:)ama ben cilt için sabun kullanmayı pek uygun bulmuyorum cnm.doktorlarda öyle düşünüyor...ben kükürtlü sabun kullanmaya ilk başladığım zamanlar çok seviniyordum çünkü sivilelerim geçiyordu.ama aradan kısa bir süre geçti iice artmaya başladı.daha sonra öğrendim ki cilt için hiç bişr sabun ii değilmiş.ama bende böyle bi etki yaptı die herkeste aynı sonucu verecek değil.umarım gecer sivilcelerin:):):)hepimiz kurtuluruz bu durumdan:)

4. 24 Nisan 2010
  5. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    oyy kankamın sivilceside mi çıakrmış aman amannzemuszemusolumunekankayizsmile

6. 28 Nisan 2010
  7. melisdeniz

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198

canım evt sabun kurutuyor diyolar ama gül suyula nemlendirrsen etkisi süper oluyorrzemuszemus

bend enedim geri dönüşümüde güzell ..şimdi kalmadı sıkıntıdan olmuştu tektük oda üzdü eniki neyse geçtiler çok şükürr:sm_cool:

8. 28 Nisan 2010
  9. melisdeniz

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198

:))))heheee ge.çtiler amaaaa:nazar::asigim:

10. 2 Mayıs 2010
  11. rozalinda94

rozalinda94 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende düzenli olarak imex kullanıyorum.sabununu tabi...o kadar güzelki siyah noktalarımı bile temizliyor..kadife gibi yapıyr yüzünü..sivilcelerimde yok denecek kadar azaldı..kokusu itici ama değer yani:KK70:

12. 2 Mayıs 2010
  13. melisdeniz

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    imex hiç duymadım sabunu iy geldimii kokusu çok önemli degilde kurututoomu peki cildibilmiyorumkismile

14. 4 Mayıs 2010
  15. P.N.R..

P.N.R.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende sabun kullanmak iyi olmaz diye düşünüyodum hep ama öyle değilmiş nerdeyse 1 yıl boyunca jeller kullandım sonra 2 tane doktora sordum ikiside kükürtlü sabun daha iyi dedi. yaklaşık 1 aydır kükürtlü sabun kullanıyorum... memnunum da..

16. 5 Mayıs 2010
  17. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    geçen gün tv de izliyordum bir dermetolog bayan vardı neyse yüz temizliği için bilinenin aksine sabun kullanmanın ( ama tabii ph değeri uygun olan ) daha doğru olduğunu söyledi . bencede gerçekte bu böyle eskiden yüz yıkama jellerimi vardı , ve annelerimizin ciltleri bizimkilerden daha güzel .
    kii ben la roche dan tutunda en iyi markalarıda kullandım hepsi fazlaca kimyasal içeriyor , ne zaman yıkama jelini bırakıpta eskisi gibi sabuna döndüm cildim geri kendine geldi. ve artık kullanmıyorum jel falan .
    2-3 aydır klasik dove kullanıyorum ve çok memnunum sivilcelerim ve izleri çok çok azaldı şükür , tavsiye ederim tabii cilt tipine uygun olan arkadaşlara ..

18. 6 Mayıs 2010
  19. melisdeniz

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198

evt canım bende ilk öyle düşünmüştüm ama günlük agacı sabunu alldım 4 lirayaa
    gayet iyy gelldi sabun.ğül suyuylada nemelendiriyom mis gibiizemuszemus