Sivilce iin monodoks kullanan?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve gulçehre tarafından 7 Eylül 2007 başlatılmıştır.

7 Eylül 2007
    Konu Sahibi : gulçehre
  1. gulçehre

gulçehre Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar...

bu hapı kullanıp sivilceleri geçen ve başka etkiler gören arkadaşlarımız varsa bunu bizimle paylaşabilirler mi?

bu bi antibiyotik imiş.. ben imex, isotrexin ve doktorun hazırladığı bi solüsyona başlayacağım tekrardan bugün ve birde bu hapı almayı düşünüyorum...

paylaşımlar için şimdiden teşekkürler...

a.s

2. 7 Eylül 2007
  3. gulçehre

gulçehre Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse duymadımı ? kullanmadı mı kimse ya? :KK43:(

:çok üzgünüm:nasıl kurtulcam bunlardan yaa :KK43:

4. 7 Eylül 2007
  5. xnazx

xnazx Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    48
    merhaba bende sizin gibi sivilce problemi yasadim ve akne ....

Ben yurtdisinda yasiyorum burda gitmedigim doktor kalmadi cok sabir gerektiren bir konu ve tedaviside uzun vadeli.

Benim kullandigim antibiyotik tamamen akne lerimi gecirdi adi doxy belki arastirirsiniz isinize yarayabilir.

6. 7 Eylül 2007
  7. ESRANIL

ESRANIL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    monodoks u kullandım ilk baslarda onu kullandıgmda sivilcelerim gecti ama sonradan hapı kullanmayı bırakmama ragmen yüzümde nodül şeklinde agrılı sivilceler cıktı bende doktoruma yeniden gidip değiştrdim.

8. 7 Eylül 2007
  9. Bihter06

Bihter06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilacı değiştirince ne verdı sana doktorun canım ben de teradoks diyye bir antibiyotik duydum iyi diyorlar acaba onu mu verdi sana doktorun.

10. 8 Eylül 2007
  11. ay_ten

ay_ten Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullandım monodoksu,tetradoksu ve azro yu...bunların hepsi de antibiyotik.3 ay falan kullandım bunları ayrı ayrı.sivilcelerim 3 ay sonunda azaldı hatta geçti.ama aradan yaklaşık 4-5 ay sonra sanki hiç kullanmamışım gibi sivilceler çıkmaya başladı.ben tavsiye etmiyorum bu hapları çünkü geçici çözüm bunlar,antibiyotik kullanmak zaten zararlı bi de faydasını göremeyince boşu boşuna zarar görüyosunuz.ben şimdi roaccutane kullanıyorum evet çok ağır bi ilaç ama en azından kesin çözüma.s

12. 10 Ağustos 2008
  13. ESRANIL

ESRANIL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    artık antibiyotiği bıraktım,doktorum bana bi antibiyotk verdi içnde 5 tane vardı bunukullan kutu bitince bir daha kullanmıcaksın dedi ve sivex losyonla birlkte,aksik 5 tinted krem var fondotenli sivilce kremi cok iyi geldi bana.malum cilt sivilceye meyilli olunca fondoten kullanamıyorum sadece yagsız nemlendirici üzerine pudra sürüyorum..aksil olunca ondan sadece sivilcelerimin üzerine sürüyorum sönüyo hemen ve iyi geliyo eczanelerden bulabilirsinz pahalı da değil üstelik bana bi tüp 6-7 ay gidiyo tavsiye ederim kızlar

14. 10 Ağustos 2008
  15. ESRANIL

ESRANIL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada kramin ismini yanlış yazmışım AKSİL olucak

16. 21 Mart 2009
  17. esen06

esen06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende monodoks u kullandım arkadaslar isotreksin jel ile birlikte.kullandıgın sürece etkisini gösterıo fakat tedavi bitince sivilceler eski halini alıyo.bırde yan etkılerını yasadım monodoks un ılk kullandıgımda 1 hafta boyunca sürekli midem bulandı.ama aksil adlı kremi bende öneriyorum arkadaşlar.

18. 17 Eylül 2009
  19. seseda

seseda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse iyi dememiş bu ilacı bugun doktor banada verdi:S
    geçici mi yani hersey.bnde çok fazla sivilce yok tektük çıkıyor ama tam çıkıyor.
    kötü oldum şimdi:S