sivilce izleri için neostrata

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve justis tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : justis
  1. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar aha 10 iceren bu krem(aslında nemlendiriciymiş) izleri geciriyormus kimyasal peeling etkisi yapıyormus :uhm: kullanan varmı

2. 4 Ağustos 2009
  3. endo2012

endo2012 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    93
    canım bende zoretanın kulanıyorum yuzumde leke kaldı sence ne yapabılrım kımyasal peeling yapmayı düşünüyorum bılgın varsa ozelıme yaz

4. 7 Ağustos 2009
  5. balllll

balllll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bnce cldnz içnn bepantne kulalnın süper ötesi ya gece srdüğünzde sabh kalktıgnzda pırıl pırıl parlıyo lekelerede ii geiyoo kullann bnce

6. 8 Ağustos 2009
  7. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bephanten siyah nokta ve tüylenme yapıyormuş o yüsden cesaret edemiyorum

8. 17 Ağustos 2009
  9. Pervenche

Pervenche Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani cok cok caresiz kaldıysanız eger kimyasal peeling deneyn derim ve doktoruda iyice arastırın..bu tarz urunleride doktor kontrolu olmadan kullanmayın maazallahhh aksi etkiler de gorebilirsiniz...
    ciltte sivilce, lekesi vs.. gibi sorunlar icin foreverın dogal peeling ve leke giderici kremini
    oneririm..cildi hem besliyor hem yan etkisi yok hemde etkili guzel urunler..

10. 10 Mayıs 2010
  11. googlee

googlee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende tüylenme yaptığını duymuştum o yüzden sürmüyorum.zerotanin kullanıyorum ve yanaklarımda hep kırmızı izler kaldı..:çok üzgünüm:

12. 30 Kasım 2010
  13. aysee35.5

aysee35.5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya çok önce açılmış konu ama yine de bi yardımım dokunur belki... neostrata kullanıyorum ben şu anda da, temizleyicisinin pek faydalı olduğunu düşünmüyorum, hatta sivilcelerim için almıştım ama ne zaman kullansam daha da artar sivilcelerim... ki bi güzellik uzmanı tavsiyesiyle almıştım.. nemlendiricisi güzel ama ona birşey diyemem... ben doktora gitmeyi düşünüyorum artk. kardeşimin sivilce problemi vardı, doktor kontrolünde ne sivilcesi kaldı ne de siyah noktası :nazar: en iyisi doktor kızlar bence kendimizi daha fazla denek haline getirmeyelim