Sivilce izlerini geçiren bir krem önerisi olanlar.....

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve MeDuSa tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

kızlar sivilce çıktı ergenleşti patladı(yada patlatıldı :CüvCüv: ) kurudu gitti :a015:
    ama izi kaldı senağlama
    bu sivilce izlerini geçirmek için önerdiğiniz kremler var mı????* :1closedeyes:

2. 8 Ağustos 2008
  3. EU3

EU3 Guest

Bu izler herkesin derdi benneyaptımki
    Ben son günlerde salyangoz kremlerini duyuyorum çok işe yarıyormuş...
    Onlardan kullanıcam bi bakalım kaydirigubbakcemile5
    Aslında kuzenim deneme amaçlı verdi biraz, geceleri falan sürüyorum bi süredir, cildim çok güzel oldu... Beğendim, bu yüzden kendimede alıcam bakalım daha uzun süre kullanımda nasıl sonuç vericek kaydirigubbakcemile2

4. 9 Ağustos 2008
  5. ppapatya

ppapatya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aktarlar da satılan aynı sefa kremi var çok yağlı bi krem hatta tamamen yağ diyebilirim. ben hem sivilce izlerine hem de sivilceye sürüyorum geçiriyor hatta şimdi yüzümde sivilce izi yok. sivilcelerim için de imex krem kullanıyorum eczaneden reçeteyle aldım çok etkili bi krem tavsiye ederim imex hemen kurutuyor sonra da aynı sefayı sürüyorum hiç bi iz kalmıyor...

6. 10 Ağustos 2008
  7. maviyexsxil

maviyexsxil Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben elma sirkesi sürüyorum pamukla yatmadan önce etkili olduğunu gözlemledim burda bi konuda okumuştm onu da

8. 10 Ağustos 2008
  9. Pamuk

Pamuk Guest

aynı sefa yı duymuştum ben de ama kullanmadım...

10. 10 Ağustos 2008
  11. Nida

Nida Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Elma sirkesini sulandirmak gerekir mi ?

12. 10 Ağustos 2008
  13. maviyexsxil

maviyexsxil Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    gerekmiyomş cildin ph değeri ile aynıymış çünkü

14. 10 Ağustos 2008
  15. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    elma sirkesi hem saça, hem de cilde iyi gelir ama bir kere sürdüm hop düzeldi değil, düzenli sabah akşam cildini temizledikten sonra tonik gibi sür bi bakam.

16. 10 Ağustos 2008
  17. miracle

miracle Guest

kuzenin nerden almış o kremi acaba ??

18. 11 Ağustos 2008
  19. dogdoh

dogdoh Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende de bu izlerden vardı bebak acı badem sütü bi süre bu izleri geçirdi ama geçen gün ders çalışırken yanağımdaki bir sivilce izini nasıl yolduysam kanadı ve kabuk bağladı bende kayısı çekirdeği özlü sabun ve acnelyse aldım 2 akşamda uyguladığım tedavi ile şu an o kabuk gitti ve daha öncesindeki çukurlu yerler soyulup düzeliyo neler yaptığıma gelince önce yüzümü kayısılı sabunla yıkıyorum yıkarken yüz fırçasıylada fırçalıyorum sonra bebak acı badem sütünü bir pamuğa döküp yüzümü onla güzelce siliyorum bu sırada biraz nemlenmişte oluyor en son ise acnelyse kremi ince bir tabaka halinde izli çukurlu yerlerin üstüne sürüp uyuyorum yanlız gündüz uyandığımda ise sadece su ile yıkıyorum yüzümü çok fazla yorulup tahriş olmasın die şu an cildimde o yaralı yerlerde iyileşme ve soyulma var yanlız uzmanlar özellikle acnelyse kreminin gece sürülmesi ve sonra güneşe çıkarken güneşten koruyucu bişeyler sürülmesini tavsiye ediyor okuduğum kadarıyla nedeni acnelyse cildi soyduğu için alttan çıkan derinin güneşle direk teması cilde zarar veriyomuş ben 2 günde o kabuktan ve onun o kırmızılığından kurtuldum umarım sizde de işe yarar...